Laimonas Kisielius sužaidė geriausią sezono mačą
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Puikų solo pasirodymą surengęs Laimonas Kisielius surinko 32 naudingumo balus, o jo vedama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-2) komanda Baltijos krepšinio lygoje (BBL) įsirašė triuškinamą pergalę.

Manto Šerniaus vadovaujamos „Pieno žvaigždės“ A grupės rungtynėse išvykoje 108:80 (30:24, 23:15, 26:18, 29:23) nušlavė „Parnu“ (3-6) ekipą, kuriai atstovauja Ronaldas Rutkauskas.

Pasvaliečiai iniciatyvą į savo rankas paėmę dar pirmajame kėlinyje, kada surinkę septynis taškus paeiliui ketvirčio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (26:13).

Dominuoti aikštėje „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai pradėjo po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje 8:0 spurtavę svečiai dar labiau nutolo (61:39), o ketvirtojo ketvirčio viduryje M.Šerniaus kariauna turėjo rekordinę – 30 taškų persvarą (95:65).

Geriausią sezono mačą sužaidęs 29-erių L.Kisielius per 33 minutes pelnė 27 taškus (5/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Parnu“: Renato Lindmetis 17, Sandis Silavas 17, Ronaldas Rutkauskas 13, Rannaras Raapas 6, Silveris Leppikas 6.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 27 (9 atk. kam.), Alexanderis Oriakhi 14, Michaelas Dixonas 14, Evaldas Kairys 12, Gytis Sirutavičius 10, Aidas Viskontas 7, Osvaldas Olisevičius 7, Žygimantas Skučas 7, Tauras Jogėla 6, Benjaminas Brustas 4.