A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
V
Krinčino Aukštaitijos mediena
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Irano rinktinė
Tartu Ulikool/Kalev
Rietavo Plungės lagūna
Parovėjos Agaras
Venta Lt, Viesulas REZUS- Bingo taksi, Krinčino Aukštaitijos mediena
Krinčino Aukštaitijos mediena
Pajūrio Jūra-2
Pajūrio Jūra
Bugenių Ekovalis
Panevėžio Lietkabelis, Molėtų Ežerūnas
Akmenės rajono Patriots 35+
Saulė-ASKA II
OGB - karys
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Narvydžių Kuršasta
Tartu Ulikool/Kalev
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Eksperimentas, Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Alytaus RKL-GUT.LT
Kauno Žalgiris-2
Saulės miesto kariai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Didždvario gimn (Jauniai)
Narvydžių Kuršasta
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Utenos Juventus
Molėtų Ežerūnas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Simno Randers-Triteksta
ŠU gimn (Jauniai)
KK Patriotės
Lietuvos rinktinė, Memphis Grizzlies
Tauragės krepšinio klubas
OGB - karys
Krinčino Aukštaitijos mediena
Obelių Entuziastai
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Chicago Bulls
Rusijos rinktinė, Maskvos srities Chimki
Panevėžio Lietkabelis
Panevėžio Lietkabelis
Kepalių Amicitia 35+
Vilniaus VK-Kamanė
Viesulas REZUS- Bingo taksi, Paįstrio Kvieta
Akmenės rajono Patriots 35+
Rietavo Plungės lagūna
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Šiaulių Šiauliai, Joniškio Delikatesas
Pasvalio Pieno žvaigždės
Antverpeno Telenet Giants
Antverpeno Telenet Giants
Prienų CBet
Valensijos Basket
Denver Nuggets
Toronto Raptors
Antverpeno Telenet Giants
Sombatėjaus Falco
Bangenė/Aivera, KKK Mindaugietis
Brazilijos rinktinė
Dominikos Respublikos rinktinė
Obelių Entuziastai
Prienų CBet
Minsko Tsmoki-2
Vilniaus universitetas
Juškonių KK Pauliukai
Jonavos BC Jonava
Pagojukų Helanas
Gaziantepo Gaziantep
Šilutės Šilutė
Graikijos rinktinė, Atėnų Peristeri
Vechtos RASTA
Užpalių Užpaliai 35+
Manresos BAXI
Jonavos BC Jonava
Adorma- roletai Jums, Velžio Adorma-roletai Jums, Trakiškio Akmenys 35+
Saragosos Casademont
BC Jūsų Panevėžys
Kėdainių Nevėžis
Burgoso CB Miraflores
Liepojos Liepaja/LSSS
Stambulo Darussafaka
Belgrado Partizan
Prienų CBet
Mažeikių Ereliai
Parovėjos Agaras
Pasvalio Pieno žvaigždės
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Vilniaus BC Tiketa
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Badalonos Joventut
Sombatėjaus Falco
Šilalės Lūšis
Viesulas REZUS- Bingo taksi, Krinčino Aukštaitijos mediena
Rietavo Plungės lagūna
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Liepojos Liepaja/LSSS
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Stambulo Fenerbahce
Vabalninko MB Ingauda
Užpalių Užpaliai 35+
MBP Fortūna
Pirėjo Olympiakos
Pagojukų Helanas
Maskvos srities Chimki
Manresos BAXI
Venecijos Umana Reyer
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Brazilijos rinktinė
Taškas, Velžio Velžys 35+
Liepojos Liepaja/LSSS
Neformatas-Verslavita
Vilniaus VK-Kamanė
Argentinos rinktinė, Vitorijos Baskonia
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Rietavo Plungės lagūna
Obelių Entuziastai
Šakių Vytis
Vilniaus BC Tiketa
Nigerijos rinktinė
Šakių Vytis
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Čekijos rinktinė
Eksperimentas
Rietavo Plungės lagūna
Taškas, Velžio Velžys 35+
Simno Randers-Triteksta
Palangos Kuršiai
Joniškio Delikatesas
Atėnų Peristeri
Taškas, Velžio Velžys 35+
Palangos Kuršiai, Molėtų Ežerūnas
Italijos rinktinė, Brešos Germani
Italijos rinktinė, Sasario Banco di Sardegna
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Valensijos Basket
Vilniaus Svaja
Neformatas-Verslavita
Neformatas-Verslavita
Pajūrio Jūra-2
ŠU gimn (Jauniai)
Vokietijos rinktinė, Maskvos CSKA
Rėkliai- Alaus mėgėjai, Trakiškio Akmenys 35+
Kruonio Žaibas
Trento Dolomiti Energia
Minnesota Timberwolves
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Sankt Peterburgo Zenit
Rusijos rinktinė, Maskvos CSKA
Viečiūnų Techpro
KK Patriotės
KK Patriotės
Atėnų Panathinaikos
Eksperimentas
Baro KK Mornar
Orlando Magic
Baro KK Mornar
 
KMT
Pasvalio Pieno žvaigždės Ketv.
19:00
Panevėžio Lietkabelis
Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas 23 d.
19:00
Pasvalio Pieno žvaigždės
Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės 72
Vilniaus Rytas 93
Betsafe-LKL
Alytaus Sintek-Dzūkija 74
Pasvalio Pieno žvaigždės 75
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 13 0
Vilniaus Rytas 9 5
Panevėžio Lietkabelis 8 5
Klaipėdos Neptūnas 8 6
Utenos Juventus 7 7
Prienų CBet 6 7
Pasvalio Pieno žvaigždės 5 9
Šiaulių Šiauliai 4 8
Alytaus Sintek-Dzūkija 4 10
Kėdainių Nevėžis 3 10