A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
V
Krinčino Aukštaitijos mediena
Panemunėlio Fazė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Irano rinktinė
Tartu Ulikool/Kalev
Rietavo Plungės lagūna
Parovėjos Agaras
Krinčino Aukštaitijos mediena, Venta Lt, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Krinčino Aukštaitijos mediena
Pajūrio Jūra-2
Pajūrio Jūra
Bugenių Ekovalis
Molėtų Ežerūnas, Panevėžio Lietkabelis
Akmenės rajono Patriots 35+
Saulė-ASKA II
OGB - karys
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Narvydžių Kuršasta
Tartu Ulikool/Kalev
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Eksperimentas
Alytaus RKL-GUT.LT
Kauno Žalgiris-2
Saulės miesto kariai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Didždvario gimn (Jauniai)
Narvydžių Kuršasta
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Utenos Juventus
Molėtų Ežerūnas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Simno Randers-Triteksta
ŠU gimn (Jauniai)
KK Patriotės
Memphis Grizzlies
Tauragės krepšinio klubas
Vilniaus Perlas
OGB - karys
Krinčino Aukštaitijos mediena
Obelių Entuziastai
Kauno Žalgiris-2
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Chicago Bulls
Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė
Panevėžio Lietkabelis
Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Kepalių Amicitia 35+
Vilniaus VK-Kamanė
Paįstrio Kvieta, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Akmenės rajono Patriots 35+
Rietavo Plungės lagūna
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Joniškio Delikatesas, Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
Antverpeno Telenet Giants
Antverpeno Telenet Giants
Prienų CBet
Valensijos Basket
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Akademija-Naftrus
Toronto Raptors
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė
Sombatėjaus Falco
Bangenė/Aivera, KKK Mindaugietis
Brazilijos rinktinė
Dominikos Respublikos rinktinė
Obelių Entuziastai
Prienų CBet
Minsko Tsmoki-2
Vilniaus universitetas
Juškonių KK Pauliukai
Jonavos BC Jonava, Kėdainių Nevėžis
Gaziantepo Gaziantep
Šilutės Šilutė
Akademija-Naftrus
Atėnų Peristeri, Graikijos rinktinė
Vechtos RASTA
Užpalių Užpaliai 35+
Manresos BAXI
Jonavos BC Jonava
Adorma- roletai Jums, Trakiškio Akmenys 35+, Velžio Adorma-roletai Jums
Saragosos Casademont
BC Jūsų Panevėžys
Kėdainių Nevėžis, Krasnodaro Lokomotiv
Burgoso CB Miraflores
Liepojos Liepaja/LSSS
Stambulo Darussafaka
Belgrado Partizan
Prienų CBet
Mažeikių Ereliai
Pelėdnagiai
Parovėjos Agaras
Pasvalio Pieno žvaigždės
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Vilniaus BC Tiketa
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Badalonos Joventut
Sombatėjaus Falco
Šilalės Lūšis
Krinčino Aukštaitijos mediena, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Rietavo Plungės lagūna
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Liepojos Liepaja/LSSS
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Stambulo Fenerbahce
Pelėdnagiai
Vabalninko MB Ingauda
Užpalių Užpaliai 35+
MBP Fortūna
Pirėjo Olympiakos
Pagojukų Helanas
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Maskvos srities Chimki
Manresos BAXI
Venecijos Umana Reyer
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Brazilijos rinktinė
Taškas, Velžio Velžys 35+
Liepojos Liepaja/LSSS
Neformatas-Verslavita
Vilniaus VK-Kamanė
Argentinos rinktinė, Vitorijos Baskonia
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Rietavo Plungės lagūna
Obelių Entuziastai
AB ROQUETTE AMILINA
Šakių Vytis
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Vilniaus BC Tiketa
Miami Heat
Nigerijos rinktinė
Šakių Vytis
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Čekijos rinktinė
Jonavos BC Jonava
Eksperimentas
Rietavo Plungės lagūna
Taškas, Velžio Velžys 35+
Simno Randers-Triteksta
Palangos Kuršiai
Joniškio Delikatesas
Atėnų Peristeri
Taškas, Velžio Velžys 35+
Molėtų Ežerūnas, Palangos Kuršiai
Brešos Germani, Italijos rinktinė
Italijos rinktinė, Sasario Banco di Sardegna
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Alytaus RKL-GUT.LT
Valensijos Basket
Vilniaus Svaja
Neformatas-Verslavita
Neformatas-Verslavita
Pajūrio Jūra-2
ŠU gimn (Jauniai)
Maskvos CSKA, Vokietijos rinktinė
Rėkliai- Alaus mėgėjai, Trakiškio Akmenys 35+
Kruonio Žaibas
Trento Dolomiti Energia
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Sankt Peterburgo Zenit
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Viečiūnų Techpro
KK Patriotės
KK Patriotės
Atėnų Panathinaikos
Eksperimentas
Baro KK Mornar
Orlando Magic
Baro KK Mornar
 
Betsafe-LKL
Alytaus Sintek-Dzūkija 11 d.
18:30
Pasvalio Pieno žvaigždės
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 22 2
Vilniaus Rytas 17 7
Panevėžio Lietkabelis 16 8
Klaipėdos Neptūnas 14 10
Utenos Juventus 13 11
Prienų CBet 11 13
Pasvalio Pieno žvaigždės 8 16
Šiaulių Šiauliai 7 17
Alytaus Sintek-Dzūkija 6 18
Kėdainių Nevėžis 6 18