A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
S
Tuniso rinktinė
Daugų Daugai
Daugų Daugai
Juškonių KK Pauliukai
Prienų CBet
Indiana Pacers
Vilniaus universitetas
Brešos Germani, Italijos rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Kruonio Žaibas
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Bonos Telekom Baskets
Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Bangenė/Aivera
Pelėdnagiai
BC Jūsų Panevėžys
Šakių Vytis
AB Panevėžio keliai
MBP Fortūna
Daugų Daugai
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Manresos BAXI
Panevėžio Lietkabelis
Akademija-Naftrus
Tenerifės Iberostar
Atėnų Peristeri, Graikijos rinktinė
Burgoso CB Miraflores
Krinčino Aukštaitijos mediena, Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+, UAB Emeko-ETC
Pagojukų Helanas
San Antonio Spurs
Indiana Pacers
Jonavos BC Jonava
Sporto baras Šaulys
Valensijos Basket
Saragosos Casademont
Stambulo Fenerbahce
Malagos Unicaja
Gaziantepo Gaziantep
Antverpeno Telenet Giants
Monako Basket
Šilutės Šilutė
Kėdainių Nevėžis
Limožo CSP
Pietų Korėjos rinktinė
BC Žilvinas, Krinčino Aukštaitijos mediena
Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Atėnų AEK, Maskvos CSKA
Palangos Kuršiai
Kauno Žalgiris-2
Phoenix Suns
Salonikų PAOK
Kavarsko Kavarskas
Holono Hapoel
Ispanijos rinktinė, Valensijos Basket
Bursos Tofas
Chicago Bulls, Čekijos rinktinė
Molėtų Ežerūnas
Alytaus RKL-GUT.LT
Kavarsko Kavarskas, KK Draugai
Stambulo Darussafaka
Stambulo Besiktas
Pagojukų Helanas
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Taškas, Velžio Velžys 35+
Vilniaus Svaja
J.Janonio gimn (Jauniai)
Alytaus RKL-GUT.LT
Torunės Polski Cukier
Čekijos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Salonikų PAOK
Berlyno ALBA
Washington Wizards
Milano AX Armani Exchange
Philadelphia 76ers
Utenos Juventus
Oklahoma Thunder, Vokietijos rinktinė
Kanados rinktinė
Kanados rinktinė, Strasbūro IG
Belgijos rinktinė, Ostendės Filou
Oldenburgo EWE Baskets
Oldenburgo EWE Baskets
Tauragės krepšinio klubas
Klaipėdos Neptūnas
Šilutės Šilutė
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Irano rinktinė
Saragosos Casademont
Houston Rockets
Baro KK Mornar
Podgoricos Buducnost
Lietuvos rinktinė, Saragosos Casademont
Tuniso rinktinė
Kėdainiai BC, Šakių Vytis
Shotas-Karčema
Bandirmos Teksut
Bambergo Brose
Andoros MoraBanc
Bandirmos Teksut
Pietų Korėjos rinktinė
Šilutės Šilutė
Vilniaus universitetas
Plius Minus
Kazanės UNIKS
Bambergo Brose
Tauragės krepšinio klubas
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Manresos BAXI
Belgijos rinktinė, Strasbūro IG
Cleveland Cavaliers
Philadelphia 76ers
Los Angeles Clippers
Rišon Leziono Maccabi
Bandirmos Teksut
Vitorijos Baskonia
Tenerifės Iberostar
Vitorijos Baskonia
Salonikų PAOK
Brooklyn Nets
Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė
Andoros MoraBanc
Toronto Raptors
Rygos TTT
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Milano AX Armani Exchange
Berlyno ALBA
Brešos Germani
Ostendės Filou
Šilutės Šilutė
Senegalo rinktinė
Miami Heat
Manresos BAXI
Rietavo Plungės lagūna
Belgrado Crvena Zvezda
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Pajūrio Jūra
Holono Hapoel
Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets
Vloclaveko Anwil
Stambulo Anadolu Efes
Liublianos Cedevita Olimpija, Serbijos rinktinė
Portland Trail Blazers
Bonos Telekom Baskets
Vechtos RASTA
Tenerifės Iberostar
Stambulo Anadolu Efes
Kauno Aistės-LSMU
Aistruolis
Simno Randers-Triteksta
Simno Randers-Triteksta
Panevėžio Lietkabelis
Dembavos Rezus 35+, Sanistal, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Čekijos rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Telšių Telšiai
Pajūrio Jūra
Užpalių Užpaliai 35+
Vilniaus Rytas
AB Panevėžio keliai
Miuncheno Bayern
Berlyno ALBA
Pašušvys
Parovėjos Agaras, Romeogym
Parovėjos Agaras, Romeogym
Plius Minus, SPECAGRA-2
Atėnų Peristeri
Utenos Juventus
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Trakiškio Akmenys 35+
Saulė-ASKA I
Kavarsko Kavarskas
Lenkijos rinktinė
Atėnų AEK
Šiaulių Šiauliai, Vilniaus universitetas
Klaipėdos Neptūnas
Tuniso rinktinė
Bangenė/Aivera
Bonos Telekom Baskets
Vechtos RASTA
Graikijos rinktinė, Stambulo Fenerbahce
Golden State Warriors
Širvintų Briedis
Panemunėlio Fazė
Boston Celtics, JAV rinktinė
Širvintų Briedis
Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+
Salonikų PAOK
New York Knicks
Washington Wizards
Sasario Banco di Sardegna
Kazanės UNIKS
Atėnų Peristeri
Nantero 92
Philadelphia 76ers
Barselonos FC Barcelona
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Akademija-Naftrus
Detroit Pistons
KK Draugai, Trakiškio Romeogym
Australijos rinktinė
Lenkijos rinktinė, Vloclaveko Anwil
Dominikos Respublikos rinktinė
Dižono JDA
Rusijos rinktinė
Sasario Banco di Sardegna
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Dominikos Respublikos rinktinė
Angolos rinktinė
Sombatėjaus Falco
Houston Rockets
SPECAGRA-2
Pirėjo Olympiakos
Golden State Warriors, Minnesota Timberwolves
Prienų CBet
Sasario Banco di Sardegna
Rygos Stradina Universitate
Vilniaus universitetas
Velžio Adorma-roletai Jums, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Parovėjos Agaras
Minsko Tsmoki-2
MBP Fortūna
Pajūrio Jūra
Filipinų rinktinė
Kėdainių Akmenukas
Paketurių BC Devold
Labūnavos Labūnava
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Pamėtom Akmenys 30+
Pajūrio Jūra-2
Mažeikių Ereliai
Širvintų Briedis
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Dembavos Rezus 35+
Labūnavos Labūnava
Joniškio Delikatesas, Šiaulių Šiauliai
Joniškio Delikatesas, Šiaulių Šiauliai
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Mažeikių Ereliai, Šakių Vytis
Kauno LSU-Aistės-2
Vilniaus BC Tiketa
Akademikas
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Pašušvys
Eksperimentas
Akmenės Akmenė
KKK Mindaugietis
Podgoricos Buducnost
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Minsko Tsmoki-2
Pajūrio Jūra
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Bangenė/Aivera
Bangenė/Aivera
Plius Minus
Telšių Telšiai
Pamėtom Akmenys 30+, Romeogym, Trakiškio Romeogym
Vilniaus DPV
Akmenės Akmenė
Vitorijos Baskonia
MBP Fortūna
Kauno Žalgiris-2
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Krinčino Aukštaitijos mediena, Neformatas-Verslavita
Kėdainių Akmenukas
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Badalonos Joventut
Malagos Unicaja
Belgrado Crvena Zvezda, Stambulo Fenerbahce
Liublianos Cedevita Olimpija
AB Panevėžio keliai
Po Ortezo Elan Bearnais
Ulmo Ratiopharm
Limožo CSP
Venecijos Umana Reyer
Brindizio Happy Casa
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Kepalių Amicitia 35+
Šiaulių Šiauliai
Tel Avivo Maccabi
Vilerbano ASVEL
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Romeogym, Sanistal
Maskvos CSKA
Kvieta, Paįstrio Kvieta
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Chicago Bulls
Minsko Tsmoki-2
Bambergo Brose
Tenerifės Iberostar
Malagos Unicaja
Bonos Telekom Baskets
Bonos Telekom Baskets
Daugų Daugai
Simno Randers-Triteksta
Dižono JDA
Vloclaveko Anwil
Indiana Pacers
Stambulo Besiktas
Pietų Korėjos rinktinė
Lauda Motors - Euforija
Ažytėnai
Neformatas-Verslavita
Šiaulių Šiauliai
Alytaus Sintek-Dzūkija
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Brindizio Happy Casa
Vilniaus BC Tiketa
Kvieta, Paįstrio Kvieta
Kėdainiai BC
Portland Trail Blazers, Sacramento Kings
Rišon Leziono Maccabi
Vloclaveko Anwil
Gdynės Arka
 
Betsafe-LKL
Alytaus Sintek-Dzūkija Šešt.
18:30
Pasvalio Pieno žvaigždės
Betsafe-LKL
Kauno Žalgiris 15 d.
18:50
Pasvalio Pieno žvaigždės
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 22 2
Vilniaus Rytas 17 7
Panevėžio Lietkabelis 16 8
Klaipėdos Neptūnas 14 10
Utenos Juventus 13 11
Prienų CBet 11 13
Pasvalio Pieno žvaigždės 8 16
Šiaulių Šiauliai 7 17
Alytaus Sintek-Dzūkija 6 18
Kėdainių Nevėžis 6 18