A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
M
Prancūzijos rinktinė
Prienų CBet
Parovėjos Agaras
Milano AX Armani Exchange
Lauda Motors - Euforija
Shotas-Karčema
Shotas-Karčema
Miami Heat
Vilniaus Perlas
Kauno Žalgiris-2
RomeoGym, Trakiškio Romeogym
Lietuvos rinktinė, Atėnų AEK
Domo, Baisogalos Auridana
BC Jūsų Panevėžys
BC Jūsų Panevėžys
Kepalių Amicitia 35+
Manresos BAXI
Orlando Magic
Sasario Banco di Sardegna
Oldenburgo EWE Baskets
Washington Wizards
Turkijos rinktinė, Stambulo Fenerbahce
Smilgių Veteranai 35+
Širvintų Briedis
Houston Rockets
Detroit Pistons
KK Patriotės
Gdynės Arka
Panevėžio Lietkabelis, Bangenė/Aivera
MBP Fortūna
Vilerbano ASVEL
Prienų CBet
Los Angeles Clippers
Graikijos rinktinė, Kazanės UNIKS
Patrų Promitheas
Parovėjos Agaras
Kvieta, Paįstrio Kvieta
Kauno LSU-Aistės-2
Vilniaus Perlas
Smilgių Veteranai 35+
Bambergo Brose
Čekijos rinktinė
Salonikų PAOK
Valensijos Basket
Serbijos rinktinė, Dallas Mavericks
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Chicago Bulls
Baro KK Mornar
Bolonijos Virtus
Kauno LSU-Aistės-2
Charlotte Hornets
Charlotte Hornets
Podgoricos Buducnost
Minnesota Timberwolves
Brindizio Happy Casa
Kepalių Amicitia 35+
Baisogalos Auridana
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Krasnodaro Lokomotiv
Irano rinktinė
Juškonių KK Pauliukai
Kauno Aistės-LSMU
Lietuvos rinktinė, Klaipėdos Neptūnas
Milwaukee Bucks
Berlyno ALBA
Andoros MoraBanc
Neformatas-Verslavita
Brazilijos rinktinė
Lauda Motors - Euforija
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Washington Wizards
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Milwaukee Bucks
Berlyno ALBA
Eksperimentas
Akmenės rajono Patriots 35+
Viečiūnų Techpro
Didždvario gimn (Jauniai)
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Šilalės Lūšis
Panevėžio balsas, Dembavos Rezus 35+
Rygos TTT
Kepalių Amicitia 35+
Venecijos Umana Reyer
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Limožo CSP
Po Ortezo Elan Bearnais
Angolos rinktinė
Stambulo Besiktas
Australijos rinktinė
Toronto Raptors
Oldenburgo EWE Baskets
Portland Trail Blazers
Kazanės UNIKS
Indiana Pacers
Charlotte Hornets
Indiana Pacers
Burgoso CB Miraflores
Los Angeles Lakers
Po Ortezo Elan Bearnais
Los Angeles Clippers
Ostendės Filou
Cleveland Cavaliers
Stambulo Besiktas
Alytaus Sintek-Dzūkija
Minnesota Timberwolves
Sasario Banco di Sardegna
Bambergo Brose
Houston Rockets
Washington Wizards
Rygos VEF
Podgoricos Buducnost
Bursos Tofas
Madrido Real
Pandėlio Pandėlys
Liepojos Liepaja/LSSS
Italijos rinktinė, New Orleans Pelicans
Liepojos Liepaja/LSSS
Rygos TTT
Memphis Grizzlies
Dominikos Respublikos rinktinė
Nantero 92
Pajūrio Jūra-2
Taškas, Velžio Velžys 35+
Lietuvos moterų rinktinė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Talino Ulikool
San Antonio Spurs
Trento Dolomiti Energia
Trento Dolomiti Energia
Vilniaus Svaja
Romuvos gimn (Jauniai)
Serbijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Paketurių BC Devold
Madrido Real
Labūnavos Labūnava
Narvydžių Kuršasta
Klaipėdos Neptūnas
Milano AX Armani Exchange
Labūnavos Labūnava
JAV rinktinė, Milwaukee Bucks
Simno Randers-Triteksta
Strasbūro IG
Lauda Motors - Euforija
Gargždų Gargždai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Panemunėlio Fazė
Klaipėdos Neptūnas
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Alytaus RKL-GUT.LT
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Detroit Pistons
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Vilniaus BC Tiketa
KK Draugai
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Viesulas REZUS- Bingo taksi
Kauno Žalgiris
KK Patriotės
Eksperimentas
Washington Wizards
Belgrado Partizan
Daugų Daugai
Šilutės Šilutė
Kavarsko Kavarskas
New Orleans Pelicans
Toronto Raptors
Liublianos Cedevita Olimpija
San Antonio Spurs
Denver Nuggets
Vloclaveko Anwil
Philadelphia 76ers
Serbijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos
Bangenė/Aivera
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Bangenė/Aivera
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Šilalės Lūšis
Smilgių Veteranai 35+
Angolos rinktinė
Prienų CBet
Barselonos FC Barcelona
Irano rinktinė
Romuvos gimn (Jauniai)
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Rišon Leziono Maccabi
Bangenė/Aivera
Juodeikių Nafmera 35+
Lietuvos moterų rinktinė
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
JAV rinktinė, Utah Jazz
Narvydžių Kuršasta
Graikijos rinktinė, Atėnų Panathinaikos
Indiana Pacers
Manresos BAXI
Po Ortezo Elan Bearnais
Kauno LSU-Aistės-2
Pagojukų Helanas
Akmenės rajono Patriots 35+
Vilniaus Svaja
Stambulo Anadolu Efes
Chicago Bulls
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Akmenės rajono Patriots 35+
Akmenės rajono Patriots 35+
Maskvos srities Chimki
Charlotte Hornets
Rišon Leziono Maccabi
Miuncheno Bayern
Dominikos Respublikos rinktinė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Gdynės Arka
Stambulo Galatasaray
Nantero 92
New Orleans Pelicans
Angolos rinktinė
Po Ortezo Elan Bearnais
Holono Hapoel
Angolos rinktinė
Memphis Grizzlies
Italijos rinktinė, Milano AX Armani Exchange
Angolos rinktinė, Atėnų Peristeri
Badalonos Joventut
Kazanės UNIKS
New York Knicks
Detroit Pistons
Denver Nuggets
Atėnų Peristeri
Belgrado Partizan
Brešos Germani
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Los Angeles Clippers
Rusijos rinktinė, Krasnodaro Lokomotiv
Australijos rinktinė, Valensijos Basket
Akmenės Akmenė
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Tuniso rinktinė
Limožo CSP
Irano rinktinė
Maskvos srities Chimki
Baro KK Mornar
Liublianos Cedevita Olimpija
Mažeikių Ereliai
Didždvario gimn (Jauniai)
Viesulas REZUS- Bingo taksi
Kauno Žalgiris-2
Bugenių Ekovalis
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Liublianos Cedevita Olimpija
Vechtos RASTA
San Antonio Spurs
Kanados rinktinė, Denver Nuggets
J.Janonio gimn (Jauniai)
Brooklyn Nets
Oklahoma Thunder
Andoros MoraBanc
J.Janonio gimn (Jauniai)
Bursos Tofas
Saulės miesto kariai
Ostendės Filou
 
Betsafe-LKL
Utenos Juventus 112
Pasvalio Pieno žvaigždės 108
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 9 0
Vilniaus Rytas 6 2
Klaipėdos Neptūnas 5 4
Panevėžio Lietkabelis 4 3
Prienų CBet 4 5
Utenos Juventus 3 5
Šiaulių Šiauliai 3 5
Pasvalio Pieno žvaigždės 3 6
Kėdainių Nevėžis 3 6
Alytaus Sintek-Dzūkija 2 6