A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
L
Panevėžio balsas
Prancūzijos rinktinė, Valensijos Basket
Viečiūnų Techpro
Portland Trail Blazers
Lietuvos moterų rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Bangenė/Aivera, Dembavos Rezus 35+
Prancūzijos rinktinė, Monako Basket
Lenkijos rinktinė
Trento Dolomiti Energia
Rygos Stradina Universitate
Minnesota Timberwolves
Sombatėjaus Falco
Rygos TTT
Stambulo Darussafaka
Indiana Pacers
Torunės Polski Cukier
RomeoGym, Trakiškio Romeogym
Australijos rinktinė, Kauno Žalgiris
Dižono JDA
Limožo CSP
Atėnų AEK
Boston Celtics
Ulmo Ratiopharm
Brešos Germani
Obelių Entuziastai
Vilniaus VK-Kamanė
Shotas-Karčema
Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
Argentinos rinktinė, Madrido Real
Brešos Germani
Graikijos rinktinė
Stambulo Anadolu Efes
Oldenburgo EWE Baskets
Pasvalio Pieno žvaigždės
Filipinų rinktinė
Sporto baras Šaulys
Tauragės krepšinio klubas
BC Jūsų Panevėžys
Trakiškio Romeogym, RomeoGym
ŠU gimn (Jauniai)
Romuvos gimn (Jauniai)
Kavarsko Kavarskas
Stambulo Fenerbahce
Chicago Bulls
Vilniaus Svaja
Belgrado Crvena Zvezda
Indiana Pacers
Minsko Tsmoki-2
Phoenix Suns
Trento Dolomiti Energia
Kauno Žalgiris
Vloclaveko Anwil
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
Bambergo Brose
Filipinų rinktinė
Jonavos BC Jonava
Užpalių Užpaliai 35+
Šilutės Šilutė
Kauno Žalgiris, Lietuvos rinktinė
Labūnavos Labūnava
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Panevėžio Lietkabelis
Saulė-ASKA II
Dižono JDA
Atlanta Hawks
Gargždų Gargždai
Viečiūnų Techpro
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Vechtos RASTA
Los Angeles Clippers
Miami Heat
Juškonių KK Pauliukai
Juškonių KK Pauliukai
Tartu Ulikool/Kalev
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Po Ortezo Elan Bearnais
Prancūzijos rinktinė, Miuncheno Bayern
Kepalių Amicitia 35+
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Brooklyn Nets
Jeruzalės Hapoel
Juškonių KK Pauliukai
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Salonikų PAOK
Lauda Motors - Euforija
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Juodeikių Nafmera 35+
Vilerbano ASVEL
Kazanės UNIKS
San Antonio Spurs
Portland Trail Blazers
Brazilijos rinktinė, Burgoso CB Miraflores
Panevėžio balsas
Romuvos gimn (Jauniai)
Vilniaus Svaja
Pagojukų Helanas
Panevėžio Lietkabelis
Patrų Promitheas
Bonos Telekom Baskets
Portland Trail Blazers
Saulė-ASKA I
Viesulas REZUS- Bingo taksi, Velžio Adorma-roletai Jums
Akmenės Akmenė
ŠU gimn (Jauniai)
Minsko Tsmoki-2
Dominikos Respublikos rinktinė
Andoros MoraBanc
Ispanijos rinktinė, Madrido Real
Vokietijos rinktinė, Miuncheno Bayern
Liepojos Liepaja/LSSS
Jeruzalės Hapoel
Valensijos Basket
Bursos Tofas
Vilerbano ASVEL
Golden State Warriors
Maskvos CSKA
Tenerifės Iberostar
JAV rinktinė, Milwaukee Bucks
Milwaukee Bucks
Badalonos Joventut
Dižono JDA
Brazilijos rinktinė
Cleveland Cavaliers
Patrų Promitheas
JAV rinktinė, Toronto Raptors
Serbijos rinktinė, Miuncheno Bayern
Gargždų Gargždai
Daugų Daugai
Prienų CBet
Vilniaus BC Tiketa
RomeoGym, Trakiškio Romeogym
Pagojukų Helanas
Pandėlio Pandėlys
Kauno Žalgiris
J.Janonio gimn (Jauniai)
KK Draugai
Molėtų Ežerūnas
KK Draugai
Baro KK Mornar
Kauno Aistės-LSMU
Tenerifės Iberostar
Sporto baras Šaulys
Brazilijos rinktinė
 
Betsafe-LKL
Utenos Juventus 112
Pasvalio Pieno žvaigždės 108
Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės 87
Kėdainių Nevėžis 66
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 9 0
Vilniaus Rytas 6 2
Klaipėdos Neptūnas 5 4
Panevėžio Lietkabelis 4 3
Prienų CBet 4 5
Utenos Juventus 3 5
Šiaulių Šiauliai 3 5
Pasvalio Pieno žvaigždės 3 6
Kėdainių Nevėžis 3 6
Alytaus Sintek-Dzūkija 2 6