A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
B
Patrų Promitheas
Tauragės krepšinio klubas
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Kauno Žalgiris-2
ŠU gimn (Jauniai)
Dominikos Respublikos rinktinė
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Kauno Aistės-LSMU
Australijos rinktinė
Vilniaus Rytas
Maskvos CSKA
Vilerbano ASVEL
BC Jūsų Panevėžys
Minsko Tsmoki-2
Sankt Peterburgo Zenit
Turkijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Lenkijos rinktinė
Kauno LSU-Aistės-2
Kauno LSU-Aistės-2
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Kėdainių Nevėžis
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Mažeikių Ereliai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Bolonijos Virtus
Pirėjo Olympiakos
Sporto baras Šaulys
Pasvalio Pieno žvaigždės
Rišon Leziono Maccabi
Čekijos rinktinė
Podgoricos Buducnost
Romuvos gimn (Jauniai)
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Vilniaus BC Tiketa
Brindizio Happy Casa
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Brazilijos rinktinė
Eksperimentas
Saulės miesto kariai
KK Patriotės
Minsko Tsmoki-2
JAV rinktinė
Belgrado Crvena Zvezda
Saragosos Casademont
Burgoso CB Miraflores
Kanados rinktinė
Filipinų rinktinė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Saulė-ASKA II
Vokietijos rinktinė, Miuncheno Bayern
Bonos Telekom Baskets
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Burgoso CB Miraflores
Stambulo Besiktas
Prancūzijos rinktinė
Liepojos Liepaja/LSSS
Patrų Promitheas
Stambulo Anadolu Efes
Baro KK Mornar
Ispanijos rinktinė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Filipinų rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Šakių Vytis
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Italijos rinktinė
Tuniso rinktinė
Nymburko ERA
Tauragės krepšinio klubas
Vilniaus Rytas
Brazilijos rinktinė, Burgoso CB Miraflores
Šiaulių Šiauliai, Marijampolės Sūduva-Mantinga
Sombatėjaus Falco
Atėnų Panathinaikos
Vokietijos rinktinė, Saragosos Casademont
Venecijos Umana Reyer
Šiaulių Šiauliai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Kauno Žalgiris-2
Gaziantepo Gaziantep
Maskvos srities Chimki
Telšių Telšiai
Utenos Juventus
Eksperimentas
Kanados rinktinė, Salonikų PAOK
Stambulo Fenerbahce
Vilniaus Rytas
Molėtų Ežerūnas
Torunės Polski Cukier
Burgoso CB Miraflores
Sasario Banco di Sardegna
Tauragės krepšinio klubas
Italijos rinktinė, Milano AX Armani Exchange
Bonos Telekom Baskets
Kanados rinktinė
Serbijos rinktinė, Belgrado Partizan
Badalonos Joventut
Sombatėjaus Falco
Turkijos rinktinė
Kauno Žalgiris
Baro KK Mornar
Serbijos rinktinė
Tel Avivo Maccabi
Trento Dolomiti Energia
Rišon Leziono Maccabi
Atėnų Peristeri
Oldenburgo EWE Baskets
Australijos rinktinė
Filipinų rinktinė
Jeruzalės Hapoel
Liublianos Cedevita Olimpija
Vilniaus Rytas
Antverpeno Telenet Giants
Saulė-ASKA II
Minsko Tsmoki-2
Rygos VEF
Liublianos Cedevita Olimpija
Vilniaus universitetas
Serbijos rinktinė
Patrų Promitheas
Australijos rinktinė
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Australijos rinktinė
Filipinų rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Maskvos CSKA
Nymburko ERA
Maskvos srities Chimki
Oldenburgo EWE Baskets
Vilniaus DPV
Monako Basket
Gdynės Arka
Kanados rinktinė
Nantero 92
Graikijos rinktinė
Limožo CSP
Alytaus Sintek-Dzūkija
Podgoricos Buducnost
Miuncheno Bayern
Jeruzalės Hapoel
Venecijos Umana Reyer
Sporto baras Šaulys
Didždvario gimn (Jauniai)
Vilniaus universitetas
Kauno LSU-Aistės-2
Panevėžio balsas
Vilniaus Svaja
Panevėžio balsas
Berlyno ALBA
Bonos Telekom Baskets
Tel Avivo Maccabi
Kanados rinktinė
Tenerifės Iberostar
Italijos rinktinė, Milano AX Armani Exchange
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Belgrado Crvena Zvezda
Jeruzalės Hapoel
JAV rinktinė
Brindizio Happy Casa
Panevėžio Lietkabelis
Belgrado Crvena Zvezda
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Darussafaka
Argentinos rinktinė, Saragosos Casademont
Rygos Stradina Universitate
Gargždų Gargždai
Eksperimentas
BC Jūsų Panevėžys
Sasario Banco di Sardegna
Monako Basket
Molėtų Ežerūnas
OGB - karys
Telšių Telšiai
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio balsas
Šiaulių Šiauliai
Milano AX Armani Exchange
MBP Fortūna
Badalonos Joventut
Rygos Stradina Universitate
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Vilniaus Rytas, Lietuvos rinktinė
Romuvos gimn (Jauniai)
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Saulė-ASKA I, Venta Lt
Vilniaus Perlas
SPECAGRA
Saulės miesto kariai
Šilutės Šilutė
Monako Basket
Alytaus RKL-GUT.LT
 
Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis 75
Pasvalio Pieno žvaigždės 62
KMT
Telšių Telšiai 63
Pasvalio Pieno žvaigždės 68
Betsafe-LKL turnyrinė lentelė
Kauno Žalgiris 5 0
Vilniaus Rytas 5 0
Panevėžio Lietkabelis 3 2
Prienų CBet 3 2
Pasvalio Pieno žvaigždės 2 3
Šiaulių Šiauliai 2 3
Klaipėdos Neptūnas 2 3
Alytaus Sintek-Dzūkija 1 4
Utenos Juventus 1 4
Kėdainių Nevėžis 1 4