Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Lazaras Radosavljevičius ir Stanislavas Timofejenka sužaidė geriausius sezono mačus „Pieno žvaigždžių“ (13-22) gretose, o sėkmingi jų pasirodymai pažymėti trečiąja Pasvalio komandos pergale iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse.

Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 95:87 (21:17, 29:30, 19:24, 26:16) ketvirtą kartą šį sezoną LKL čempionate nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (8-27) žaidėjus.

Rungtynių žaidėjas
Stanislav  Tymofeyenko
PTS 14 | REB 13 | ST 1
Rungtynių likimas sprendėsi mačo pabaigoje. Likus dviem minutėms „Nevėžis“ pirmavo 87:84, tačiau tuomet Lazaras Radosavljevičius ir Justas Tamulis smeigė po tritaškį bei „Pieno žvaigždės“ įgijo trijų taškų pranašumą – 90:87.

Tada komandos minutę nesugebėjo pasižymėti, o taškų badą nutraukė Justas Tamulis, kuris realizavo baudų metimus (92:87).

Kėdainių ekipa toliau taikė pražangų taktika, tačiau baudas sumetę pasvaliečiai šventė pergalę – 95:87.

L.Radosavljevičius per 24 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/3 baudos) ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Tuo metu dvigubą dublį surinkęs Stanislavas Timofejenka pelnė 14 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių, surinko 26 naudingumo balus bei buvo naudingiausias „Pieno žvaigždžių“ žaidėjas.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 27 (8/10 dvit., 3/4 trit.), Mindaugas Kupšas 16 (12 atk. kam.), Ernestas Ežerskis 14, Aleksandras Kolčenka 11.

„Pieno žvaigždės“: Lazaras Radosavljevičius 20 (3/5 trit.), Ramone‘as Moore‘as 18, Derrickas Low (5 rez. perd.) ir Stanislavas Timofejenka (13 atk. kam.) po 14.