Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis

Nesėkmę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-17) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai sekmadienį savo aikštėje 101:109 (15:20, 33:23, 19:26, 25:23, 8:17) tik per pratęsimą nusileido čempionams Kauno „Žalgirio“ (24-2) žaidėjams.

Priešnuodžių varžovų gynybai neradę žalgiriečiai nuo antrojo kėlinio vidurio buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o po ilgosios pertraukos Pasvalio ekipa įgijo net 9 taškų pranašumą – 65:56.

Svečiai iš Kauno trečiąjį kėlinį baigė spurtu 13:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (69:67), o ketvirtajam kėliniui artėjant link pabaigos jie sugebėjo patys sugebėjo atitrūkti 90:83.

Manto Šerniaus auklėtiniai nepasidavė ir kovojo iki galo. Spurtavę 7:0 jie greitai išlygino rezultatą (90:90) ir nors Randle‘as vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį (92:90), likus žaisti 25 sekundes dvitaškį pataikęs Derrickas Low išplėšė pratęsimą – 92:92.

Visgi kovai pratęsime šeimininkams jėgų nepakako. Septynis taškus iš eilės pelnęs Paulius Jankūnas leido „Žalgiriui“ atsiplėšti 99:94, o Randle‘o ir Renaldo Seibučio metimai netrukus leido kauniečiams įgyti dar solidesnę persvarą (105:96) bei užsitikrinti pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Ramone‘as Moore‘as 23, Derrikas Low 20 (8 rez. perd.), Steponas Babrauskas ir Osvaldas Olisevičius po 13, Žygimantas Skučas 12, Andrejus Agafonovas 10.

„Žalgiris“: Jerome‘as Randle‘as ir Paulius Jankūnas (8 atk. kam.) po 19, Ianas Vougioukas 14, Kasparas Vecvagaras 11, Brockas Motumas 10, Olivier Hanlanas, Renaldas Seibutis ir Edgaras Ulanovas po 9.

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais trečiadienį namuose, kada pradės Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) ketvirtfinalio kovas su Valmieros „Valmiera/ORDO“ ekipa. Susitikimo pradžia „Pieno žvaigždžių“ arenoje – 18.30 val.