Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Geriausią sezono mačą sužaidęs Ramone'as Moore'as ir rezultatyviai rungtyniavęs Derrickas Low pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o jų vedamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ žengė į kitą Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) etapą.

Manto Šerniaus vadovaujama ekipa trečiadienį antrąjį aštuntfinalio susitikimą su Rygos „Barons/LDz“ sužaidė lygiosiomis 93:93 (23:26, 19:27, 24:18, 27:22), tačiau į ketvirtfinalį pateko pagal laimėtą bendrą rezultatą – 203:177.

Jame pasvaliečių lauks Valmieros „Valmiera/ORDO“ klubo iššūkis, kuris aštuntfinalyje nugalėjo Talino „TLU/Kalev“ su Dominyku Milka.

Per 31 minutę aikštėje net septynis tritaškius iš devynių (77 proc. taiklumas) pataikęs R.Moore'as iš viso surinko 34 taškus. Tuo metu šio sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs D.Low pelnė 23 taškus.

„Pieno žvaigždžių“ gretose po dviejų mėnesių pertraukos aikštėje pasirodė po rankos traumos pasveikęs Jokūbas Gintvainis.

Visgi įžaidėjo sugrįžimas nebuvo sėkmingas – jis per 12 minučių pasižymėjo vienu tašku (0/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei 5 sykius suklydo.

„Barons/LDz“: Arturas Ausejas 17, Carlas Hippas 16 (10 atk. kam.), Jasonas Calliste'as 15, Kristapas Gluditis 10.

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 34, Derrickas Low 23, Giedrius Staniulis 11 (10 atk. kam.).