Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Po susidūrimo su Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjo Antanu Kavaliausku rungtynių tęsti nebegalėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjas Jokūbas Gintvainis gali kiek atsikvėpti.

Atlikus tyrimus paaiškėjo, jog alkūnę susižeidęs ir sunkiai nuo parketo tada pakilęs 21-erių metų 191 cm ūgio gynėjas lūžių išvengė.

Artimiausiu metu Gintvainiui bus atlikti dar papildomi tyrimai. Skausmus šiuo metu jaučiantis plungiškis veikiausiai bus priverstas praleisti artėjančią „Tete-a-Tete Casino-LKL“ dvikovą su Kauno „Žalgiriu“, kuri sekmadienį vyks Pasvalyje.

Krepšininkas traumą patyrė antrojo kėlinio su „Lietuvos rytu“ pabaigoje, kada siekė nuo krepšinio atitverti varžovų „centrą“ Kavaliauską.

Gintvainis per pusaštuntos minutės pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir sykį suklydo, o „Pieno žvaigždės“ vilniečiams nusileido 69:96.

Šį sezoną Gintvainis LKL čempionate vidutiniškai per rungtynes aikštėje praleidžia po 19 minučių, per kurias pelno po 5,6 taško, atkovoja po 2,2 kamuolio ir atlieka po 3,4 rezultatyvaus perdavimo.