Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Skaudų pralaimėjimą Kalėdų išvakarėse „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-9) komanda.

Manto Šerniaus auklėtiniai trečiadienį išvykoje 69:96 (14:17, 13:28, 27:26, 15:25) antrą kartą šį sezoną buvo priversti pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ (13-2) žaidėjų pranašumą.

Pasvaliečiai šiose rungtynėse apylygiai kovojo pirmajame kėlinyje, kurio metu kelissyk pirmavo, tačiau prastai sužaista jo pabaiga leido „Lietuvos ryto“ krepšininkams išsiveržti į priekį (17:14).

Antrajame ketvirtyje po Ramone'o Moore'o taiklaus dvitaškio komandas teskyrė trys taškai (26:23), bet tuomet aikštės šeimininkai surengė galingą spurtą 14:0 ir po Nicolaso Laprovittolos tolimo šūvio vilniečiai įgijo solidžią persvarą (40:23).

Negana to, „Pieno žvaigždės“ kėlinio pabaigoje neteko įžaidėjo Jokūbo Gintvainio, kuris po susidurimo su varžovu pakrito ant parketo ir tik po kurio laiko su personalo pagalba paliko aikštę bei daugiau joje nebepasirodė.

Antroje mačo dalyje pasvaliečiai nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusio Artūro Gudaičio, kuris pelnęs šešis taškus baudų metimais paeiliui padidino „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 20-ies taškų bei lemiamas ketvirtis teliko formalumas.

„Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis 19 (7 atk. kam.), Adas Juškevičius 19 (4/8 trit.), Antanas Kavaliauskas 16, Kšištofas Lavrinovičius 9, Nicolas Laprovittola 9.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Ramone'as Moore'as 13, Derrickas Low 11, Andrejus Agafonovas 10.