Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Dovydo Rediko sugrįžimas į Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-8) komandą paženklintas nesėkme. Pasvaliečiai išvykoje 74:76 (16:13, 19:19, 18:19, 21:25) nusileido Utenos „Juventus“ (9-6) komandai.

Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms „Juventus“ turėjo trijų taškų persvarą, tačiau tada savo žodį tarė svečių komandos legionierius Ramone'as Moore'as – pastarasis pelnė keturis taškus iš eilės ir po jo baudos metimo pasvaliečiai įgijo minimalų pranašumą (69:68).

Visgi tuomet kitoje aikštelės pusėje atsidūręs Arminas Urbutis pataikė dvitaškį, o po Spencerio Butterfieldo tolimo metimo „Juventus“ susigrąžino keturių taškų pranašumą (73:69).

Vėliau prie baudų metimų linijos stojo „Pieno žvaigždžių“ naujokas Dovydas Redikas ir nesutrikęs nuo šios atžymos neklydo ir taip priartino savo komandą iki minimumo (74:73).

Tačiau jau kitoje atakoje Rolandas Alijevas smeigė Manto Šerniaus auklėtiniams į paširdžius – gynėjas pataikė itin svarbų dvitaškį, kuris atitolino komandas trijų taškų nuotoliu (76:73). Tuomet Moore'as pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau kamuolį gavęs Edgaras Želionis suklydo ir pasvaliečiai turėjo progą išplėšti pratęsimą.

Iniciatyvą ant savo pečių užsikrovė į pajėgiausią šalies krepšinio čempionatą sugrįžęs Redikas – pastarasis avantiūrišku prasiveržimu mėgino pelnyti taškus, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir „Juventus“ klubas šventė pergalę.

Herojumi galėjęs tapti kuršėniškis savo sugrįžimo rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes ir per jas pelnė 9 taškus (1/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečių gretose dar nežaidė ketvirtadienį į Lietuvą atskridęs Derrickas Low.

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 26, Edgaras Želionis 15, Spenceris Butterfieldas 11, Arminas Urbutis 9.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 19, Ramone'as Moore'as 13, Žygimantas Skučas 11, Andrejus Agafonovas 10, Dovydas Redikas 9.