Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Pirmąjį pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės FIBA Europos taurės turnyre patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-3) komanda.

Manto Šerniaus auklėtiniai antradienį Latvijoje 67:86 (18:23, 21:22, 8:18, 20:23) antrą kartą pralaimėjo I grupės lyderiams „Ventspils“ (5-0) krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, pasvaliečiai išsaugojo viltis žengti į kitą etapą. Tokia galimybė jiems atsirado po to, kai netikėtą pergalę rungtynėse Lenkijoje iškovojo Domžalės „Helios“ (1-4), kurie per pratęsimą 97:86 palaužė Zgoželeco „Turow“ (2-3).

Kitą savaitę „Pieno žvaigždėms“ reikės savo aikštėje įveikti „Helios“ ir tikėtis „Turow“ nesėkmės mače su „Ventspils“.

Atkakliai Ventspilyje kovojusios „Pieno žvaigždės“ palūžo antroje susitikime dalyje, kada penkis taškus paeiliui pelnęs Andrejus Agafonovas sumažino svečių atsilikimą iki trijų taškų (44:47), tačiau tada pasvaliečiai krito į duobę.

Per likusias septynias kėlinio minutes sunkiai taškus rinkusios „Pieno žvaigždės“ jų pelnė tik tris, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė spurtą 16:3 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklę persvarą (47:63).

Ketvirtajame kėlinyje Šerniaus vadovaujamai komandai dar buvo pavykę šiek tiek sustabdyti įsibėgėjusius latvius (53:65), tačiau po to Agafonovas suklydo, vėliau užsidirbo nesportinę pražangą ir „Ventspils“ pateikė savo atsakymą.

Maris Gulbis pataikė du tolimus metimus paeiliui, o spurtavusi Ventspilio komanda nutolo nepavejamai (81:60.

„Ventspils“: Maris Gulbis 12, Kristapas Janičenokas 10 (10 rez. perd.), Andrejus Selakovas 10, Alanas Wigginsas 10, Artis Ate'as 9, Andrejus Grazulis 9.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 17 (10 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 14 (9 atk. kam.), Steponas Babrauskas 10, Justas Tamulis 8.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 2