Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Skaudų pralaimėjimą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-2), kurios sekmadienį išvykoje 72:92 (17:27, 11:32, 22:13, 20:19) skaudžiai pralaimėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ (3-1) krepšininkams.

Prastai rungtynes pradėjusios „Pieno žvaigždės“ iš pradžių sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję varžovai iš karto šovė į priekį bei susikrovė dviženklę persvarą (18:6).

Antrojo ketvirčio po Stepono Babrausko dvitaškio ir Ramone'o Moore'o tritaškio „Pieno žvaigždėms“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (22:31), tačiau tada „Vytauto“ krepšininkai surengė tikrą tritaškių šou.

Keturis sykius iš toli pataikę prieniškiai spurtavo 16:3 ir pradėjo dominuoti aikštėje (47:25). Ant bangos rungtyniavusi „Vytauto“ komanda kėlinį baigė „sausa“ atkarpa 12:0 bei po dviejų kėlinių komandas skyrė net 31 taškas (59:28).

Prieniškiai iš viso pirmoje rungtynių pusėje pataikė aštuonis tolimus metimus, o tuo metu po ilgosios pertraukos tik du.

„Pieno žvaigždės“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (28 prieš 42) ir nusileido taiklumu iš visų distancijų. Manto Šerniaus auklėtinių pataikymas iš dvitaškio zonos siekė 39 proc. (13 iš 33), iš tritaškio – 41 proc. (11 iš 27), o nuo baudų metimų linijos – tik 57 proc. (13 iš 23).

„Vytautas“: Vytautas Šulskis 27 (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 18, Vilmantas Dilys 13, Vaidas Čepukaitis 11.

„Pieno žvaigždės“: Giedrius Staniulis 14 (11 atk. kam.), Ramone'as Moore'as 13, Laurynas Samėnas 12.