Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pirmąją nesėkmę po dviejų pergalių paeiliui šiame „Tete-a-Tete Casino – LKL“ sezone patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-1) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai ketvirtadienį savo aikštėje 71:89 (12:27, 23:24, 20:17, 16:21) turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ (3-0) žaidėjų pranašumą.

Prastai rungtynes pradėję pasvaliečiai nesugebėjo sustabdyti rezultatyviai rungtyniavusio Ado Juškevičiaus, kuris per pirmą kėlinį pelnė visus 11 savo taškų, kai tuo metu patys iš viso per pirmąsias 10 minučių surinko tik 12.

Vilniečiai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo dviženkle persvara (18:8), o prasidėjus antram kėliniui turėjo jau 20 taškų pranašumą (34:14).

„Pieno žvaigždės“ nesudėjo ginklų ir po ketvirto Laurymo Samėno tritaškio priartėjo iki 43:55. Ketvirto kėlinio pradžioje pasvaliečiai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (50:70), tačiau labiau priartėti per likusias rungtynes jiems nepavyko.

Gediminas Orelikas tada pelnė 5 taškus paeiliui, Julius Jucikas pridėjo 3 ir „Lietuvos rytas“ įtvirtino pranašumą (78:61).

Pasvališkiams tai buvo pirma nesėkmė šį sezoną.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje debiutavęs ilgametis „Lietuvos ryto“ žaidėjas Stepas Babrauskas aikštėje praleido 31 minutę ir per jas pelnė 5 taškus bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 21 (6/9 trit.), Ramone'as Moore'as 14, Giedrius Staniulis 9.

„Lietuvos rytas“: Kšištofas Lavrinovičius 15, Julius Jucikas 14, Rokas Giedraitis 13, Adas Juškevičius 11 (4 rez. perd., 4 atk. kam.).