Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Laimonas Kisielius sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo vedamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sukūrė stebuklą Utenoje. Po tragiškos pirmosios mačo dalies atsitiesę Manto Šerniaus auklėtiniai 83:80 (12:29, 20:18, 29:19, 22:14) palaužė „Juventus“ krepšininkus.

Ši pergalė leido pasvaliečiams išvengti eliminavimo bei išlyginti LKL ketvirtfinalio serijos rezultatą 2:2. Lemiamas, penktasis serijos susitikimas bus žaidžiamas sekmadienį Pasvalyje.

Rungtynių žaidėjas
Laimonas  Kisielius
PTS 32 | REB 7 | AS 5 | ST 1
„Pieno žvaigždės“ itin slogiai pradėjo susitikimą ir antrojo kėlinio viduryje atsilikinėjo net 22 taškais – 20:42.

Tuomet pirmuosius savo taškus šiame mače įmetė L.Kisielius, kuris prieš pat ilgąją pertrauką pelnė dar 6 taškus iš eilės ir sugrąžino svečiams viltį – 32:47.

Po ilgosios pertraukos Kisieliaus vedamos „Pieno žvaigždės“ spurtavo net 15:0 ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki mininimumo – 55:56.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Juventus“ vėl kiek atitrūko (69:64), tačiau du tritaškius iš eilės pataikęs Kisielius pirmą kartą išvedė svečius į priekį – 70:69.

Rungtynių pabaigoje komandos žaidė taškas į tašką. Paskutinės minutės metu atsilikinėdami 80:83 uteniškiai turėjo net 4 progas išlyginti rezultatą, tačiau Rashauno Broaduso ir Arvydo Šikšniaus metimai skriejo pro šalį, todėl dramatišką pergalę šventė „Pieno žvaigždės“.

„Juventus“: Edgaras Stanionis ir Arvydas Šikšnius (8 atk. kam.) po 15, Saulius Kulvietis ir Egidijus Dimša po 11, Rashaunas Broadusas 10 (8 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 32 (7 atk. kam.), Žygimantas Skučas 14 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 13, Aidas Viskontas 9, Osvaldas Olisevičius 7.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1