Laimonas Kisielius antrajame ketvirtyje pelnė 11 taškų iš eilės
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Skaudžią nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalyje patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubo krepšininkai.

Rungtynių pabaigoje varžovų gniaužtuose uždusę Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 51:63 (12:14, 20:12, 15:12, 4:25) pralaimėjo Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių vėl atsilieka 1-2.

Ketvirtasis susitikimas penktadienį bus žaidžiamas Utenoje. Mačo pradžia – 18.30 val.

„Pieno žvaigždės“ po sėkmingo Laimono Kisieliaus solo pasirodymo antrajame kėlinyje, kai puolėjas pelnė 11 taškų iš eilės, išsiveržė į priekį, o po ilgosios pertraukos ir įgijo dviženklį pranašumą (45:32).

Jį šeimininkams pavyko išlaikyti iki ketvirtojo ketvirčio pradžios, tačiau tuomet Manto Šerniaus kariauna krito į duobę.

Į lemiamą šturmą pakilę svečiai surengė įspūdingą spurtą 17:2 ir persvėrę rezultatą savo naudai kėlinio viduryje įgijo šešių taškų persvarą (55:49).

Po minutės pertraukėlės Žygimantui Skučui pavyko pasižymėti iš po krepšio, bet atkarpa 8:0 atsakę uteniškiai galutinai paskandino pasvaliečių laivą ir antrą kartą šioje serijoje išsivežė pergalę iš Pasvalio (63:51).

Vos keturis taškus per kėlinį surinkę „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai pakartojo šio sezono LKL antirekordą, kurį kitoje ketvirtfinalio serijoje su Kauno „Žalgiriu“ užfiksavo Panevėžio „Lietkabelis“.

„Pieno žvaigždėms“ vis dar padėti negalėjo trys pagrindiniai žaidėjai – Michaelas Dixonas, Alexanderis Oriakhi ir Evaldas Kairys.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 11, Gytis Sirutavičius 11, Žygimantas Skučas 7, Osvaldas Olisevičius 7.

„Juventus“: Egidijus Dimša 16, Simas Buterlevičius 13, Arvydas Šikšnius 11, Rashaunas Broadusas 11.

Osvaldas Olisevičius („Pieno žvaigždžių“ puolėjas): „Ketvirtajame kėlinyje tiesiog pritrūkome jėgų. Mūsų rotacijoje buvo devyni žaidėjai, o pas juos – visas dvyliktukas. Tų trijų pagrindinių krepšininkų mums ir pritrūko.

Turėsime kelias laisvas dienas, tikimės, jog pavyks atsistatyti iki penktadienio. Rungtynės buvo tikrai grubios ir man kaip šios lygos pirmamečiui jos tikrai įsimintinos.

Namų aikštės pranašumas nieko nereiškia. Komanda atvyksta į svečių areną ir bando laimėti. Ką ir padarė „Juventus“.