Evaldas Kairys buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Manto Šerniaus treniruojamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-10), kurios Alytuje 95:74 (26:19, 29:16, 20:17, 20:22) sutriuškino vietos „Dzūkiją“ (8-10) ir pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

„Pieno žvaigždžių“ komandos žaidėjai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai iš pradžių spurtavo 12:1, po to laimėjo atkarpą 10:2 bei prieš ilgąją pertrauką įgijo įtikinamą – 20 taškų pranašumą (53:33).

Trečiajame kėlinyje svečiai apsukų nemažino, toliau dominavo ant parketo bei ketvirčio pabaigoje po taiklių Žygimanto Skučo baudų metimų pirmavo rekordine 27 taškų persvara (75:48).

Pasvaliečiai už savo varžovus buvo pranašesnis beveik pagal visus statistinius rodiklius.

„Pieno žvaigždės“ taikliau atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio (58% prieš 36%), iš tritaškio zonos (35% prieš 29%), laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (45 prieš 41), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (18 prieš 14), tačiau dažniau klydo (15 prieš 11).

„Dzūkija“: Rokas Ūzas 13, Vilmantas Dilys 12, Fedoras Dmitrijevas 11, Adamas Lapeta 10, Rytis Juknevičius 9.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 18 (8 atk. kam.), Michaelas Dixonas 15, Laimonas Kisielius 15, Gytis Sirutavičius 13, Alexanderis Oriakhi 11 (10 išprv. praž.), Benjaminas Brustas 10.