Evaldas Kairys buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsirašė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-10) komanda.

Manto Šerniaus auklėtiniai Pasvalyje vykusiame Aukštaitijos derbyje 94:82 (16:16, 28:21, 31:15, 19:30) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ (5-12) klubą.

Pasvaliečiai į priekį šovė prieš didžiąją pertrauką, kada antrojo kėlinio pabaigoje Alexanderis Oriakhi pelnė šešis taškus iš eilės, Michaelas Dixonas pridėjo taiklų tolimą metimą ir „Pieno žvaigždės“ įgijo saugų pranašumą (39:30).

Visiškai mačo iniciatyvą į savo rankas Šerniaus auklėtiniai perėmė trečiojo ketvirčio viduryje, kuomet Dixonas surinko devynis taškus iš eilės, Pasvalio klubas spurtavo 16:2 bei nutolo nepavejamai (67:45).

Svečiams iš Panevėžio savo deficitą sumažinti pavyko lemiamajame kėlinyje, kai „Pieno žvaigždžių“ duobe pasinaudoję „Lietkabelio“ krepšininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir komandas teskyrė 13 taškų (92:79).

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 23, Evaldas Kairys 15 (8 atk. kam.), Alexanderis Oriakhi 15 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 10, Gytis Sirutavičius 10.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 22, Dainius Šalenga 17, Ivanas Neliubovas 9.