Laimonas Kisielius surinko 18 taškų, tačiau to pergalei nepakako
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė po ilgosios pertraukos varžovus į priekį paleidę Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-8) klubo krepšininkai.

Manto Šerniaus treniruojami pasvaliečiai savo žiūrovų akivaizdoje 70:86 (20:22, 18:24, 15:22, 17:18) nusileido pirmenybių vicečempionams – Klaipėdos „Neptūno“ (13-2) žaidėjams.

Trečiojo kėlinio viduryje galingu dėjimu varžovų krepšį sudrebinęs Alexanderis Oriakhi buvo sumažinęs „Pieno žvaigždžių“ atsilikimą iki keturių taškų (50:54), tačiau tada aikštės šeimininkai krito į duobę.

Valdas Vasylius ir Martynas Mažeika uostamiesčio klubui pelnė po keturis taškus, „Neptūnas“ laimėjo „sausą“ atkarpą 10:0 ir susikrovė įtikinamą – 14 taškų pranašumą (64:50).

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai iš Klaipėdos pratęsė savo sėkmingą žaidimą, o pirmus taškus šiame sezone tolimu metimu pelnęs Vytautas Šarakauskas „Neptūno“ persvarą padidino iki 22 taškų ir likusi mačo dalis buvo formalumas.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18, Alexanderis Oriakhi 13 (8 atk. kam.), Evaldas Kairys 10 (10 atk. kam.), Aidas Viskontas 7, Gytis Sirutavičius 6, Osvaldas Olisevičius 6, Kyle'as La Monte'as 6 (6 kld.), Žygimantas Skučas 3, Benjaminas Brustas 1.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 17, Justas Sinica 11, Mustafa Shakuras 11, Martynas Mažeika 10, Arnas Butkevičius 10 (8 atk. kam.), Keithas Bensonas 8.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1