Puikus Tauro Jogėlos pasirodymas komandos pergalei neatnešė
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Įspūdingai pratęsimo metu rungtyniavęs Tauras Jogėla Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-7) klubo žaidėjų sėkmės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) negarantavo.

Manto Šerniaus auklėtiniai sekmadienį savo žiūrovų akivaizdoje 89:91 (20:25, 19:20, 17:17, 16:10, 17:19) tik po dramatiškos kovos pratęsime nusileido Utenos „Juventus“ (9-3) komandos krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių, pražanga sustabdytas Rashaunas Broadusas pataikė vieną baudos metimą ir padvigubino „Juventus“ klubo persvarą (72:70).

Po antrojo netaiklaus R.Broaduso metimo „Pieno žvaigždės“ pasileido į greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Laimonas Kisielius pelnė du taškus ir išlygino rezultatą (72:72).

Savo atsakymui 13 sekundžių turėję svečiai surengti rezultatyvios atakos nesugebėjo bei nugalėtojai išaiškinti prireikė pratęsimo, kurio pradžioje uteniškiai spurtavo 9:0 ir susikrovė saugų pranašumą (81:72).

Tada lyderio vaidmens „Pieno žvaigždžių“ komandoje ėmėsi T.Jogėla. Puolėjas pratęsimo metu pelnė pirmuosius dešimt aikštės šeimininkų taškų bei M.Šerniaus auklėtiniai prasidėjus paskutinei minutei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus (84:86).

Visgi lemiamu momentu nesutrikę pražangomis stabdyti svečiai užtikrintai realizavo baudų metimus ir įtvirtino devintąją Utenos klubo pergalę LKL pirmenybėse.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 22, Kyle'as La Monte'as 15, Evaldas Kairys 13 (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 11, Gytis Sirutavičius 11.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20, Rashaunas Broadusas 18 (9 atk. kam.), Edgaras Stanionis 16 (9 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10 (11 atk. kam.), Saulius Kulvietis 10.