Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius

BEKO-LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (6-6) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai šeštadienio vakarą namuose 99:70 (29:17, 24:17, 31:16, 15:20) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (2-12) ekipą ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Laimono Kisieliaus vedini pasvaliečiai įpusėjus pirmam ketvirčiui pirmavo (17:11). Prie sėkmingo aikštelės šeimininkų žaidimo puikiai prisidėjo ir Alexanderis Oriakhi, o „Pieno žvaigždės“ po pirmojo ketvirčio buvo priekyje – 29:17.

Estafetę iš komandos draugų perėmė Kyle'as E La Monte’as, pelnęs septynis taškus ir padidinęs pasvaliečių pranašumą (41:25). Svečių puolimas ir toliau strigo, o aikštelės šeimininkai sėkmingai darbavosi abejose aikštelės pusėse ir po pirmos rungtynių dalies buvo priekyje (53:34).

„Pieno žvaigždės“ nemažino apsukų ir po didžiosios pertraukos. Laimėję atkarpą 23:9 pasvaliečiai skirtumą padidino iki 30-ies taškų (73:43), o po trijų kėlinių pirmavo 84:50.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Ir nors aikštelės šeimininkams nepavyko pelnyti šimtojo taško, tačiau jie iškovojo užtikrintą pergalę – 99:70.

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 15, Laimonas Kisielius 15 (4 at. kam.), Tauras Jogėla 14, Alexanderis Oriakhi 12 (12 at. kam.), Gytis Sirutavičius 10, Kyle’as E La Monte’as 9(5 rez. perd.).

„Nevėžis“: Aleksandras Kliuevas 17 (7 at. kam.), Andrius Aleksandrovas 12, Rytis Biliartas 12 (5 at. kam.), Roderickas Champhoras 11 (9 at. kam.), Justas Tamulis 8.