Kyle'as La Monte'as prie pergalės pridėjo 14 taškų
Nuotr. Emilio Trinskio
Dviženklį deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-6) ekipa Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsirašė ketvirtąją pergalę.

Manto Šerniaus treniruojami pasvaliečiai Aukštaitijos derbyje Panevėžyje 86:78 (18:28, 20:23, 14:13, 34:14) nugalėjo vietos „Lietkabelį“ (3-6).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Lietkabelio“ krepšininkai dar pirmavo 64:52, bet tada svečiai galingai spurtavo 26:4 ir perlaužė rungtynes savo naudai – 76:68.

„Lietkabelis“ per šią atkarpą pataikė vos 2 metimus iš 8 ir suklydo 4 kartus.

Taip „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, kurie per pirmus tris kėlinius tepelnė 52 taškus, per paskutines 10 minučių surinko net 34.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 15 (8 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Žygimantas Jonušas, Vytenis Čižauskas ir Evaldas Žabas po 9.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20, Evaldas Kairys 16, Kyle'as La Monte'as 14, Gytis Sirutavičius 11.

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais trečiadienį, kada Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Latvijoje susikaus su Jūrmalos „Jūrmala/Fenikss“ klubo žaidėjais.