Nuotr.: D.Repečka/BasketNews.lt
Nuotr. D.Repečka/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-23) komanda Lietuvos krepšinio lygos mače Alytuje patyrė nesėkmę. Pasvaliečiai 85:96 (25:21, 13:21, 22:34, 25:20) nusileido vietos „Dzūkijai“ (11-23).

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai penktadienį namuose žais su Kauno „Žalgiriu“.

Po pirmojo kėlinio Pasvalio klubas turėjo 4 taškų persvarą, bet „Dzūkija“ surengė spurtą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 4 taškų pranašumą.

Trečiąjį kėlinį „Dzūkija“ laimėjo 34:22 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 16 taškų persvarą – 76:60.

Paskutinis ketvirtis sėkmingesnis buvo „Pieno žvaigždžių“ komandai. Pasvaliečiai sumažino atsilikimą, tačiau prieš tai šeimininkų susikurtas pranašumas jiems leido pergalingai užbaigti mačą.

„Pieno žvaigždės“ išlaikė tarpusavio rungtynių su „Dzūkija“ pranašumą.

Pasvalio ekipos gretose išsiskyrė Paulius Petrilevičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Edgaro Želionio skrydis:

„Dzūkija“: Vytenis Čižauskas 24 (9/14 dvit., 5 rez. perd.), Artūras Jomantas 23 (4/6 dvit., 3/3 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 30 naud. bal.), Giedrius Staniulis 17 (7/11 dvit., 14 atk. kam., 4 per. kam., 33 naud. bal.), Simas Jasaitis 11 (2/4 trit., 3 blok.), Paulius Danisevičius 8 (9 rez. perd., 7 kld.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Jahennsas Manigat (2/6 trit.), Yannickas Franke (5/5 baud.) ir Edgaras Želionis (4/7 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 4 kld.) po 14, Branko Mirkovičius 11 (3/6 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Tomas Lekūnas 9 (2/4 trit.).