Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11-16) pateikė staigmeną Betsafe – LKL pirmenybėse.

Išretėjusiomis gretomis į Vilnių atvažiavusios „Pieno žvaigždės“ dramatiškai 88:87 (21:24, 20:28, 26:18, 21:17) palaužė vietos „Rytą“ (21-6).

Iki šių rungtynių sostinės klubas Betsafe – LKL buvo laimėjęs 14 kartų. Pasvaliečiams tai buvo jau antroji pergalė šį sezoną prieš lygos vicečempionus.

Likus žaisti 39 sekundes, Arvydas Šikšnius pataikė sudėtingą dvitaškį ir suteikė komandai trijų taškų persvarą (87:84), tačiau kitoje aikštės pusėje Arnas Butkevičius išlygino rezultatą – 87:87.

Po minutės pertraukėlės lemiama ataka buvo patikėta Jahhensui Manigat, kuris išprovokavo Andrew Goudelocko pražangą, įmetė pirmą baudos metimą (88:87), prametė antrą, o netikslus A. Butkevičiaus metimas iš savo aikštės pusės lemė „Pieno žvaigždžių“ pergalę.

Pasvalio klubas šventė pergalę nepaisant to, jog komandai padėti negalėjo Danielis Amigo ir Tomas Lekūnas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Karolis Giedraitis per 24 minutes pelnė 19 taškų  (3/5 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei surinko 17 naudingumo balų.

Naudingiausiai svečių gretose rungtyniavo Paulius Petrilevičius. Aukštaūgis per 28 aikštėje praleistas minutes įmetė 18 taškų (7/8 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Rungtynių herojumi tapęs J. Manigat per 20 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/1 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais ir 4 naudingumo balais.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 19 (6/9 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas 15 (5/9 trit., 8 rez. perd.), Martynas Echodas 14 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Arnas Butkevičius 11 (2/6 trit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 2 blok., 4 kld., 25 naud.), Ivanas Buva 10 (4/6 dvit.), Dovis Bičkauskis (3/5 trit.) ir Gytis Radzevičius (2/4 trit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 9.

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 19 (3/5 trit., 4 kld.), Paulius Petrilevičius 18 (7/8 dvit., 3 per. kam., 25 naud.), Edgaras Želionis 15 (6/8 dvit.), Arvydas Šikšnius 13 (3/8 trit., 5 rez. perd., 6 kld.), Yannickas Franke 11 (7/7 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.).