Nuotr.: L.Šilkaitis/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Lietuvos krepšinio lygoje nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir svečiuose įveikė Prienų „CBet“, o po mačo vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas pasidžiaugė žaidimu antroje mačo pusėje.

„Turbūt labai nekokybiškos, negražios rungtynės. Pradžioje atrodė, kad gynyba nebus tokia skylėta, o vėliau pirmajame kėlinyje varžovus labai paleidome. Iš visų situacijų: iš toli, iš žaidimo du prieš du, iš žaidimo vienas prieš vieną. Atrodė, jog visai negalėjome apsiginti. Antrajame kėlinyje gynyba normalizavosi, o trečiasis kėlinys buvo geriausias, jis mums leido grįžti į rungtynes. Radome optimalų penketą, optimalią gynybą ir agresyvumą, ko reikalaujame jau daug rungtynių.

Kai pažiūri į tokį rezultatą trečiajame kėlinyje, atrodo, jog arba sugebi daryti per negaliu, arba toliau dedi į krūmus. Džiaugiuosi, kad pavyko grįžti į rungtynes. Manau, kad ketvirtajame kėlinyje galėjome vienu momentu anksčiau nulaužti rungtynes, jeigu tik nebūtume sustoję. Žaidėjai pradėjo taupyti pranašumą, o 4-5 taškai yra nieko neduodantys. Gerai, kas gerai baigiasi“, – kalbėjo G. Petrauskas.

Trenerio komentaras:

Antrąsias rungtynes komandoje žaidęs Stevenas Haney per 25 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Jis yra ramus, gerai priima informaciją, – apie komandos naujoką sakė G. Petrauskas. – Manau, kad jis šiandien pirmoje mačo pusėje persistengė. Kai mes kviečiamės žaidėją, pasakome, ko tikimės. Pasakėme, kad mums trūko agresijos, tu turi draskyti, žaisti du prieš du. O jis, ką treneris pasakė, tą ir daro. Čia vėl ateina situacijų skaitymas. Jeigu pritrauki du varžovus, tuomet nusimesk. Antroje mačo pusėje Stevenas padarė labai svarbų darbą. Tas tritaškis, puolime pasiėmė kamuolius, susigynė. Jis mums davė svarių dalykų. Iš jo kiekvienose rungtynėse tikimės vis geresnio žaidimo.“

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais trečiadienį, kai svečiuose susitiks su Vilniaus „Rytu“.