Nuotr.: L.Šilkaitis/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-11) davė rimtą kovą Lietuvos čempionams, tačiau galiausiai „Betsafe – LKL“ pirmenybėse įsirašė 11-ąjį pralaimėjimą.

Gedimino Petrausko kariauna po permainingos kovos Kaune 76:95 pripažino vietos „Žalgirio“ (15-2) pranašumą.

Pasvaliečiai diktavo sąlygas pirmoje mačo dalyje ir pataikė pirmus 7 tritaškius iš 9 bandymų, o 27-ąją minutę po Danielio Amigo dvitaškio komandas skyrė 13 taškų – 45:32.

Šeimininkams pavyko geriau užbaigti pirmąją mačo dalį, tačiau „Pieno žvaigždės“ vis dar buvo priekyje – 48:42.

Trečiojo kėlinio viduryje pasvaliečiai po Jahennso Manigat tritaškio įgijo 7 taškų persvarą (57:50), tačiau Lietuvos čempionai ketvirtį užbaigė atkarpą 22:10 ir perėmė iniciatyvą – 72:67.

Lemiamą smūgį žalgiriečiai sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kurį pradėjo spurtu 18:5 – 90:72.

Rezultatyviausiai Pasvalio ekipoje rungtyniavo 16 taškų (4/7 trit., 4/4 baud.) pelnęs, 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 17 naudingumo balų surinkęs Jahennsas Manigat.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 26 (3/7 dvit., 4/6 trit., 8/9 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 36 naud. balai), Martinas Geben 15 (7/8 dvit.), Thomasas Walkupas (3/8 dvit., 8 atk. kam., 11 rez. perd., 26 naud.), Nigelas Hayesas (2/2 trit.), Augustine'as Rubitas (5 atk. kam., 3 blok.) po 10, Marekas Blaževičius 9 (4/4 dvit.), Rokas Jokubaitis 7 (7 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 16 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Branko Mirkovičius (5/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Karolis Giedraitis (2/3 trit.) po 14, Danielis Amigo 10 (4/6 dvit.), Tomas Lekūnas 9, Andreja Milutinovičius 7 (3 per. kam.).