Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (7-8) nepavyko „Betsafe – LKL“ pirmenybėse priartėti prie ketvirtosios pozicijos.

Namuose žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai 69:79 (17:18, 14:20, 20:21, 18:20) pripažino Utenos „Juventus“ (10-5) pranašumą.

Aukštaitijos derbis prasidėjo atkaklia kova, tačiau svečiai sėkmingiau sužaidė antrąjį ketvirtį ir įgijo trapų pranašumą – 38:31.

Likus žaisti 4 minutes Branko Mirkovičiui pavyko sumažinti pasvaliečių atsilikimą iki 4 taškų (66:70), tačiau „Juventus“ iniciatyvos perimti neleido ir sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ žaidęs Karolis Giedraitis per 25 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Pasvaliečiams vis dar negali padėti kapitonas Arvydas Šikšnius.

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 15 (5/8 dvit.), Danielis Amigo 14 (5/10 dvit., 6 išpr. praž.), Branko Mirkovičius 13, Paulius Petrilevičius 11 (5/7 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. bal.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 17 (13 atk. kam., 23 naud. bal.), Žygimantas Skučas 13, Martynas Gecevičius 11, Ignas Vaitkus ir Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.) po 10.