Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Nutrūko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-5) trijų pergalių serija Betsafe – LKL pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 74:80 (25:17, 17:24, 8:16, 24:23) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (3-5).

Pasvaliečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą (25:17), tačiau šeimininkai dar iki pertraukos sumažino deficitą iki minimumo – 42:41.

„Pieno žvaigždžių“ puolimas užstrigo po pertraukos – varžovai antrąją mačo dalį pradėjo atkarpa 16:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 57:47.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Karolis Giedraitis sumažino pasvaliečių atsilikimą iki 6 taškų (72:78), tačiau arčiau priartėti prie „Neptūno“ nepavyko.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždžių“ gretose rungtyniavęs Branko Mirkovičius per 32 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Debiutavęs Edgaras Želionis per 18 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 18 (5 rez. perd., 30 naud. bal.), Karolis Giedraitis 13, Tomas Lekūnas 11 (5 kld., 7 išpr. praž.), Danielis Amigo 9.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 18, Tadas Pažėra 16, Nojus Mineikis 12.