Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-4) Betsafe – LKL (LKL) pirmenybėse patiesė Vilniaus „Rytą“ (6-3).

Tomo Lekūno vedami pasvaliečiai namuose 82:79 (28:15, 17:23, 14:26, 23:15) įveikė svečius iš sostinės ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Gedimino Petrausko auklėtiniai galingai pradėjo rungtynes ir per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (28:15), o prieš antrąją mačo dalį toliau užtikrintai pirmavo – 45:38.

Vis dėlto po pertraukos lygos vicečempionai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 17:0 (45:55) ir tik septintąją ketvirčio minutę Jahennsas Manigat nutraukė taškų badą.

Padėtį stabilizavę šeimininkai rezultatą vėl persvėrė 34-ąją minutę, kai T. Lekūnas smeigė dar vieną tritaškį – 68:67.

Paskutinėmis minutėmis aikštėje vyko tikras nervų karas, kuriame pasvaliečiams pergalę įtvirtino Andreja Milutinovičiaus tritaškis ir Branko Mirkovičiaus baudų metimai.

Karjeros pasirodymą LKL surengęs T. Lekūnas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 29 taškus (3/5 dvit., 4/8 trit., 11/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Pasvaliečiai vis dar vertėsi be traumuoto Arvydo Šikšniaus bei diskvalifikacinę pražangą praėjusiose rungtynėse gavusio Danielio Amigo.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 29 (11/12 baud., 9 atk. kam., 7 išpr. praž., 36 naud. bal.), Karolis Giedraitis 15, Andreja Milutinovičius 12, Jahennsas Manigat 9.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 18 (5 rez. perd., 24 naud. bal.), Martynas Echodas 16 (8 atk. kam.), Maurice‘as Ndouras 13, Mindaugas Girdžiūnas 11.