Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Uraganiškai startavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-4) komanda LKL pirmenybėse iškovojo triuškinamą pergalę.

Per pirmąją rungtynių pusę 58 taškus pelnę Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 104:89 (35:11, 23:25, 24:28, 22:25) užtikrintai įveikė Prienų „CBet“ (4-4).

Šeimininkai dvikovą baigė be diskvalifikuoto Danielio Amigo, kuriam ketvirtajame kėlinyje buvo skirta diskvalifikacinė pražanga. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes meksikietis alkūne pataikė Dominykui Domarkui į veidą, o epizodą įvertinę arbitrai legionieriui skyrė griežčiausią nuobaudą.

D. Amigo per 16 minučių pasižymėjo 5 taškais.

Pasvaliečiai dominuoti savo aikštėje pradėjo nuo pirmųjų minučių, kada per pirmąjį kėlinį sumetė 35 taškus ir pirmavo net 24 taškų persvara (35:11).

Ledus metimais nuo perimetro pralaužęs Tomas Lekūnas pataikė 4 iš 6 tritaškių ir surinko 18 taškų. Iki šio susitikimo per šešis turus jis iš toli buvo įmetęs vos 3 metimus iš 22 (13,6 proc. pataikymas).

„Pieno žvaigždės“ bendrai susmeigė net 17 tritaškių iš 26 bandymų (65 proc.). Iš toli neklydęs Branko Mirkovičius ir Andreja Milutinovičis sumetė po 4 tritaškius, Karolis Giedraitis realizavo 3 iš 4, o Jahennsas Manigat – 2 iš 7.

Giedraitis su 19 taškų (5/8 dvit., 3/4 trit.) ir 25 naudingumo balais buvo geriausias „Pieno žvaigždžių“ žaidėjas.

100-ąjį tašką pasvaliečiams dvitaškiu įmetė J. Manigat. Pasvalio komanda vertėsi be Arvydo Šikšniaus.

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 19, Tomas Lekūnas (4/6 trit.) ir Branko Mirkovičius (4/4 trit.) – po 18, Andreja Milutinovičius 16, Jahennsas Manigat ir Paulius Petrilevičius – po 12.

„CBet“: Dominykas Domarkas 22 (5 rez. perd., 30 naud. bal.), Marquisas Wrightas 21, Regimantas Miniotas 14 (6/15 metimai, 7 rez. perd., 6 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 12, Einaras Tubutis 10.