Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją Betsafe – LKL pirmenybėse.

14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai svečiuose 84:76 (15:14, 24:18, 22:27, 23:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (1-5).

Pasvaliečiai po šios pergalės rikiuojasi 7-8 vietose turnyrinėje lentelėje, o „Dzūkija“ nukrito į 9 poziciją.

Pasvaliečių naudingiausiu žaidėju buvo Tomas Lekūnas. Puolėjas pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino iš „Ryto“ nuomos pagrindais į Pasvalį atvykęs Karolis Giedraitis. Gynėjas pelnė 16 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Prieš tai jis daugiausiai LKL buvo įmetęs 11 taškų.

„Labai disciplinuotai rungtynių pabaigoje sužaidėme puolime, savalaikiai perdavimai ir tos detalės bei derinių išpildymas nulėmė pergalę. Taip pat ir gynyboje neblogai sustovėjome kelias atakas“, – po rungtynių kalbėjo vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 39:30.

Po pertraukos žvėries režimą įjungęs „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Danielis Amigo padėjo svečiams atitrūkti. Jo 10 taškų iš eilės pasvaliečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (49:38).

Visgi Tado Rinkūno tritaškių serija panaikino svečių turėtą 14 taškų pranašumą ir rungtynių atomazgą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį – pasvaliečiai pirmavo tik 61:59.

Svarbiu metu „Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė Branko Mirkovičius. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos baudos metimus ir tritaškį per rankas įmetęs gynėjas padėjo svečiams įgyti 7 taškų pranašumą, kurio šeimininkai neįveikė.

„Dzūkija“: Tadas Rinkūnas 21 (5/10 trit.), Kristupas Žemaitis ir Matas Jucikas (8 atk. kam.) po 14, Simas Jasaitis 13.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 18 (4/6 trit.), Karolis Giedraitis 16 (7/8 baud. met.), Tomas Lekūnas 15, Daniels Amigo (11 atk. kam., 6 kl.) 14.