Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pagirtinai kovojusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-3) tik po atkaklios kovos nusileido Lietuvos čempionams.

„Betsafe-LKL“ pirmenybių rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 67:81 (21:20, 11:21, 21:25, 14:15) pripažino Kauno „Žalgirio“ (3-1) pranašumą.

Pasvaliečiai nuo rungtynių pradžios parodė, jog su jais verčiau nejuokauti, greitai įsiverždami į priekį (17:9), o Branko Mirkovičius iš viso per pirmąjį ketvirtį surinko 16 taškų, taip leisdamas „Pieno žvaigždėms“ pirmauti – 21:20.

„Žalgiris“ mačo kontrolę perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, kai ketvirtį užbaigė 9:0 ir atitrūko nuo šeimininkų – 41:32.

Trečiajame kėlinyje penktąsias pražangas užsidirbo Paulius Petrilevičius ir Arvydas Šikšnius, o Danielis Amigo pasitempė čiurną, kas leido žalgiriečiams dominuoti po krepšiu ir dar labiau padidinti pranašumą – 66:53.

Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ neketino sudėti rankų anksčiau laiko ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui Jahennsas Manigat sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 67:72. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai, o „Žalgiris“ rungtynes užbaigė pelnydamas 9 taškus be atsako.

„Pieno žvaigždžių“ gretose fenomenaliai žaidęs B. Mirkovičius per 33 minutes pelnė 26 taškus (3/6 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 26 (4/7 trit., 8/8 baud., 26 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 12, Andreja Milutinovičius 8.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Joffrey Lauvergne'as 13, Nigelas Hayesas 12.