Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai Vilniuje 82:106 nusileido Vilniaus „Rytui“, o po rungtynių komandos vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas pabrėžė prastą auklėtinių gynybą.

Pasvaliečiai jau per pirmąjį kėlinį praleido 36 taškus, o per antrąjį – 29. Tiesa, po ilgosios pertraukos abi komandos pelnė po lygiai taškų (41), o per trečiąjį kėlinį mūsiškiams pavyko praleisti tik 15 taškų.

„Mums nepavyko rungtynių pradžia, buvo labai prasta pirmoji mačo pusė. Aišku, ypač gynyboje. Jeigu puolimas kažkiek veikė, o antroje pusėje – tikrai neblogai, tai gynyba tikrai labai nuvylė, ypač pirmoje pusėje“, – po rungtynių kalbėjo G. Petrauskas.

Pasvalio komandoje beveik visi starto penketo nariai pelnė po dviženklį taškų skaičių. Andreja Milutinovičius surinko 18 taškų, Paulius Petrilevičius – 14, Arvydas Šikšnius ir Danielis Amigo – po 10, o Branko Mirkovičius – 9.

Jie kartu surinko 61 tašką, o nuo suolo pakilę krepšininkai pridėjo 21 tašką.

Ar tai, kad nuo suolo pakilę žaidėjai prisidėjo kur kas mažesniu indėliu, treneriui kelia nerimą?

„Kelia, kiekvienas žmogus komandoje yra svarbus ir pakėlus kiekvieną krepšininką norisi jo indėlio. Norisi, kad jiems įžengus į aikštę žaidimas gerėtų, o ne suprastėtų. Mums šiandien pritrūko tų žmonių. „Rytas“ laiko labai aukštą tempą ir reikia atstovėti. Visi žaidėjai, pakilę nuo suolo, turi įdėti energijos, o ypač – gynyboje. Šiandien to nebuvo. Tikrai yra nerimo, iš visų krepšininkų tikimės geresnio žaidimo“, – sakė G. Petrauskas.

Kitas rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais kitą sekmadienį, spalio 4-ąją, kuomet namie priims Kauno „Žalgirį“.