Nuotr.: L.Šilkaitis

Rungtynes kontroliavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7-16) įsirašė septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 96:74 (26:25, 24:16, 21:15, 25:18) įveikė Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ (6-17) krepšininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 8:0, tačiau iki pirmojo ketvirčio pabaigos žaidimas apsilygino, o kėlinį užbaigė tikslūs Dominyko Domarko baudų metimai – 26:25.

Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždėms“ pavyko atitrūkti ir po dviejų Arvydo Šikšniaus tolimų metimų, Edgaro Lasenbergo dvitaškio ir Justo Tamulio tritaškio komandas skyrė 15 taškų (47:32), tačiau svečiai prieš pertrauką deficitą aptirpdė iki vienženklio skirtumo – 50:41.

Po pertraukos G. Petrausko auklėtiniai atrodė šviežesni, o J. Tamulio reidas trečiojo ketvirčio pabaigoje padidino šeimininkų pranašumą iki 17 taškų – 71:54.

Lemiamoje atkarpoje dzūkai bandė priartėti, bet pasvaliečiai nepaleido mačo kontrolės ir iškovojo užtikrintą pergalę – 96:74.

Šeimininkai fantastiškai atakavo iš toli – 18 tritaškių iš 31 bandymo (58 proc.). „Pieno žvaigždžių“ visų laikų rekordas yra 19 pataikytų tritaškių per susitikimą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs Paulius Petrilevičius per 26 minutes pelnė 18 taškų (9/10 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Dvikovai registruotas „Pieno žvaigždžių“ naujokas Danielis Amigo aikštėje nepasirodė.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 24 (6/7 trit., 26 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 18 (9/10 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 14 (4/6 trit.), Dominykas Domarkas 13.

„Sintek-Dzūkija“: Gabe'as Devoe 22 (7/8 dvit., 21 naud. bal.), Artūras Jomantas 11, Chauncey Collinsas 10 (8 atk. kam., 19 naud. bal.).