Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-16) „Betsafe-LKL“ pirmenybėse antrą savaitę paeiliui susitiko su vienu iš lygos grandų ir vėl pavyzdingai kovojo dėl pergalės.

Vis dėlto Gedimino Petrausko auklėtiniai po atkaklios kovos išvykoje 89:97 (23:25, 19::27, 18:23, 29:22) nusileido Vilniaus „Rytui“ (15-7).

Dvikovą komandos pradėjo apylygiai ir po keturių paeiliui Mike'o Bruesewitzo taškų 8-ąją minutę rezultatas švieslentėje degė lygus – 18:18.

14-ąją dvikovos minutę į rikiuotę sugrįžęs Arvydas Šikšnius išvedė svečius į priekį (33:32), tačiau tuomet Lietuvos vicečempionai spurtavo 15:3 (47:36), o į pertrauką pasvaliečiai išėjo turėdami dviženklį deficitą – 42:52.

Trečiajame ketvirtyje pasvaliečiams toliau nepavyko sustabdyti įsibėgėjusių sostinės kepšininkų ir nors paskutinėmis kėlinio sekundėmis Johnas Gillonas pelnė dvitaškį, komandas skyrė 15 taškų – 60:75.

„Pieno žvaigždės“ nesudėjo rankų anksčiau laiką ir lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 9:0 ir po Trevoro Thompsono dėjimo ekipas skyrė jau tik 6 taškai – 69:75.

Tiesa, dar arčiau G. Petrausko auklėtiniams prie varžovų priartėti nepavyko, o lemiamą kirtį svečiams sudavė Pako Cruzas, smeigęs du tolimus metimus paeiliui – 72:85.

Rezultatyviausiai pasvaliečių gretose žaidė po dviejų rungtynių pertraukos ant parketo grįžęs A. Šikšnius ir Johnas Gillonas. Puolėjas per 20 minučių pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), o amerikietis per 29 minutes surinko taip pat 14 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

Praėjusią savaitę prie komandos prisijungęs Justas Tamulis per 21 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.) ir surinko 7 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius (3/5 trit.) ir Johnas Gillonas (7 išpr. praž.) po 14, Miha Lapornikas ir Mike'as Bruesewitzas (6 atk. kam.) po 13, Justas Tamulis 11, Paulius Petrilevičius 9 (7 atk. kam., 18 naud. bal.).

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 24, Pako Cruzas 18, Marekas Blaževičius 14.