Nuotr.: L.Šilkaitis

Aistrų kupiname „Betsafe-LKL“ mače Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (6-14) pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją.

Gedimino Petrausko išvarymu pažymėtose rungtynėse „Pieno žvaigždės“ namuose 80:73 (17:13, 23:29, 21:19, 19:12) palaužė „Šiaulių“ (6-14) pasipriešininmą ir atsirenšavo už prieš porą savaičių patirtą nesėkmę išvykoje.

Mačo lūžis įvyko ketivrtojo kėlinio viduryje, kai Trevoras Thompsonas pelnė dvitatškį, o Edgars Lasenbergs ir Miha Lapornikas pataikė iš toli bei šeimininkai persvėrė rezultatą – 70:68.

Varžovus gynyboje sukaustę pasvaliečiai neketino sustoti puolime, o T. Thompsono dėjimas prasidėjus paskutinei minutei įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę.

Pirmoje mačo dalyje netrūko aistrų ir, likus pusketvirtos minutės iki antrojo kėlinio pabaigos, Michaelas Bruesewitzas ir Gediminas Petrauskas buvo nubausti po technine pražanga, o jau po mažiau nei 30 sekundžių „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris užsidirbo antrąją nuobaudą ir buvo išvarytas iš aikštės.

Po pertraukos „Šiauliams“ buvo pavykę įgyti 6 taškų pranašumą (58:52), tačiau pasvaliečiai atsitiesė, o Miha Lapornikas metimu paskutinę ketvirčio sekundę rezultatą išlygino – 61:61.

Geriausias karjeros rungtynes Lietuvoje sužaidęs T. Thompsonas per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.

Taip pat rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynes „Pieno žvaigždėse“ sužaidęs E. Lasenbergs per 24 minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 13 efektyvumo balų.

Šiame mače šeimininkams nepadėjo Laimonas Kisielius ir Arvydas Šikšnius.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius (8 atk. kam., 7 išpr. praž., 22 naud. bal.) ir Trevoras Thompsonas (6/8 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.) po 16, Edgars Lasenbergs 13, Miha Lapornikas ir Johnas Gillonas (6 rez. perd.) po 11.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 16, Akeemas Wrightas 14 (4/14 trit.), Keronas DeShieldsas 10.