Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (5-14) nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Pasvaliečiai išvykoje po atkaklios kovos 65:67 (19:15, 2 0:12, 19:17, 7:23) nusileido Prienų „Cbet“ (9-10).

Gedimino Petrausko kariauną pražudė lemiamas ketvirtis, kuriame buvo pralaimėta atkarpa 2:16 ir varžovai, likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, išsiveržė į priekį – 65:66.

Lemiama ataka priklausė pasvaliečiams, tačiau Michaelo Bruesewitzo tritaškis paskutinę sekundę tikslo nepasiekė ir šeimininkai šventė pergalę.

Pirmuosius tris kėlinius „Pieno žvaigždės“ dominavo aikštėje ir trečiajame kėlinyje buvo įgijusios 17 taškų pranašumą (51:34), o prieš paskutines 10 minučių dar turėjo dviženklę persvarą – 58:45.

Rezultatyviausiai pasvaliečių gretose žaidęs Paulius Petrilevičius per 26 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Artėjantį šeštadienį (01.25) pasvaliečiai namuose sieks nutrukti pralaimėjimų seriją kovoje su „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 15 (9 atk. kam., 19 naud. bal.), Michaelas Bruesewitzas (3/6 trit.) ir Miha Lapornikas po 11, Arvydas Šikšnius 10.

„Cbet“: Regimantas Miniotas ir Arnas Velička (8 rez. perd., 19 naud. bal.) po 13, Laurynas Birutis (9 atk. kam.), Karolis Guščikas (10 atk. kam.) ir Martynas Varnas po 8.