Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-13) „Betsafe-LKL“ pirmenybėse patyrė penktąją nesėkmę paeiliui.

Gedimino Petrausko kariauna išvykoje 84:97 (25:26, 19:26, 22:23, 18:22) pripažino „Šiaulių“ (5-13) pranašumą.

Šeimininkai spurtavo antroje ketvirčio pabaigoje, kai po Miha Laporniko tritaškio laimėjo atkarpą 13:1 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą – 52:44.

Trečioje ketvirčio pabaigoje Tristanas Thompsonas buvo išlyginęs rezultatą (66:66), tačiau šiauliečiai ketvirtį užbaigė 9:0 ir apsunkino G. Petrausko auklėtinių padėtį – 66:75.

Šiauliečiai ketvirtajame kėlinyje surengė dar vieną spurtą, šį sykį 10:0 (87:68), ir tai nulėmė mačo likimą, nors pasvaliečiams rungtynių pabaigoje dar pavyko sumažinti deficitą.

„Pieno žvaigždes“ į priekį vedė Johno Gillono ir Pauliaus Petrilevičiaus tandemas.

Amerikietis per 24 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu P. Petrilevičius per 29 minutes įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 22 (10/14 dvit.), Akeemas Wrightas 11 (12 atk. kam.), Kevinas Hardy ir Aurimas Urbonas (8 atk. kam., 9 rez. perd., 23 naud. bal.) po 10.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 21 (7/8 baud., 27 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 14 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Miha Lapornikas 14, Dominykas Domarkas 8.