Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-12) Lietuvos krepšinio lygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę pasvaliečiai namuose 72:84 (21:22, 22:14, 17:19, 12:29) pripažino Utenos „Juventus“ (9-8) pranašumą.

Gedimino Petrausko auklėtiniai į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje, kai iš paskutinių 11 pasvaliečių taškų 8 pelnė Malcolmas Grantas, o amerikiečio įkvėpti šeimininkai laimėjo atkarpą 11:4 – 43:36.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ kontroliavo įvykius aikštėje iki 32 minutės, kai po Miha Laporniko tritaškio dar turėjo 4 taškų pranašumą – 63:59.

Vis dėlto tuomet pasvaliečiai įstrigo puolime ir per 4 minutes sukrapštė vos 2 taškus ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 65:70.

Žaidimo skonį uteniškiams leidę pajusti G. Petrausko auklėtiniai nebesugebėjo sugrįžti į dvikovą ir kapituliavo, paskutinėmis minutėmis paleidę varžovus dviženkliu skirtumu.

Naudingiausiai šeimininkų gretose žaidęs Paulius Petrilevičius per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs kapitonas Laimonas Kisielius per 7 minutes įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.) ir surinko 3 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 16 (5 rez. perd.), Malcolmas Grantas ir Paulius Petrilevičius (5/6 dvit., 6 atk. kam.) po 13, Arvydas Šikšnius ir Johnas Gillonas (5 rez. perd.) po 6.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 16 (21 naud. bal.), Vytautas Šulskis 15, Marius Runkauskas ir Ignas Vaitkus (21 naud. bal.) po 13, Žygimantas Skučas 12.