Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (5-11) nepavyko 2019-ųjų užbaigti pergale „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai dramatiškai išvykoje 87:88 (20:21, 29:20, 19:18, 19:29) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“ (5-11).

Įtampa aukščiausią tašką rungtynėse pasiekė prieš prasidedant paskutinei minutei, kai Georgios Kalaitzakis pataikė tritaškį (84:86), o vėliau Julius Kazakauskas ir išlygino rezultatą – 86:86.

Likus 17 sekundžių iki mačo pabaigos Paulius Petrilevičius nusiėmė kamuolį puolime po netaiklaus Johno Gillono tritaškio ir išprovokavo pražanga bei įmetęs vieną baudos metimą sugrąžino svečiams minimalų pranašumą (87:86), tačiau kitoje aikštelės pusėje Julius Jucikas pataikė iš po krepšio ir paliko 0,9 sekundės varžovams.

Vis dėlto lemiamas Arvydo Šikšniaus tritaškis tikslo nepasiekė ir „Pieno žvaigždėms“ nepavyko nutraukti nesėkmių serijos.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę pasvaliečiai iniciatyvą perėmė pirmojo kėlinio pabaigoje ir laimėję atkarpą 15:4 įgijo apčiuopiamą pranašumą (31:25), kurią iki pertraukos dar labiau padidino – 49:40.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ toliau kontroliavo įvykius aikštėje ir po Michaelo Bruesewitzo tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 12 taškų – 71:59.

Vis dėlto tuomet J. Gillono vedami pasvaliečiai įkrito į duobę ir Panagiotis Kalaitzakis likus 6 minutėms galėjo persverti rezultatą, tačiau greitoje atakoje nepataikė iš po krepšio, o kitoje aikštės pusėje M. Bruesewitzas smeigė dar vieną tolimą metimą – 78:74.

Karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ sužaidęs J. Gillonas per 34 minutes pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 1/2 trit., 4/8 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 29 efektyvumo balus. Pastarasis rezultatas yra geriausias per gynėjo karjerą Pasvalyje.

Šioje dvikovoje komandai dar negalėjo padėti traumą besigydantis kapitonas Laimonas Kisielius.

„Nevėžis“: Laurynas Beliauskas 16, Matas Jucikas 15, Panagiotis Kalaitzakis 13, Georgios Kalaitzakis 12, Julius Kazakauskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 21 (7/9 dvit., 4/8 baud., 7 rez. perd., 6 išpr. praž., 29 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 18 (5/5 dvit., 8/9 baud., 7 išpr. praž., 22 naud. bal.), Michaelas Bruesewitzas 15 (4/5 trit.), Miha Lapornikas 11, Arvydas Šikšnius 10 (6 rez. perd.).