Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (5-10) prieš pat šventes nepavyko sirgaliams padovanoti pergalės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Pasvaliečiai išvykoje 70:93 (16:25, 18:29, 23:21, 13:18) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (9-6) krepšininkams.

Šioje dvikovoje netektį šeimoje išgyvenantį Gediminą Petrauską „Pieno žvaigždžių“ vyriausiojo trenerio kėdėje pakeitė Virginijus Sirvydis.

Rungtynes pasvaliečiai pradėjo sėkmingai ir turėjo trijų taškų pranašumą (16:13), tačiau šeimininkai kėlinį užbaigė spurtu 12:0 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 25:16.

Nesėkminga „Pieno žvaigždžių“ atkarpa persikėlė ir į antrąjį ketvirtį, kai „Neptūnas“ pratęsė savo spurtą iki 25:2 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 38:18.

Po patirto smūgio pirmoje rungtynių pusėje V. Sirvydžio treniruojama ekipa nebesugebėjo atsigauti ir patyrė skaudų pralaimėjimą uostamiestyje.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ rungtyniavęs Miha Lapornikas per 36 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 19 naudingumo balų.

Antrąjį mačą šį sezoną Lietuvoje žaidęs Michaelis Bruesewitzas per 30 minučių įmetė 14 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Šią dvikovą „Švyturio“ arenoje stebėjo Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24, Matas Jogėla 14 (9 atk. kam., 21 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 13 (24 naud. bal.), Tadas Sedekerskis 12 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Andre Williamsonas 10.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 17 (5/9 dvit., 5 rez. perd., 19 naud. bal.), Michaelis Bruesewitzas 14 (6 atk. kam., 6 kld.), Johnas Gillonas 13, Dominykas Domarkas 9.