Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ prieš atsakomąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio mačą su Panevėžio „Lietkabeliu“ turės 6 taškų deficitą.

Pirmajame ketvirtfinalio susitikime Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 72:78 (21:18, 23:21, 17:18, 11:21) nusileido panevėžiečiams.

Atsakomasis mačas Panevėžyje, po kurio paaiškės, kas pateks į KMT finalo ketvertą Klaipėdoje, įvyks vasario 12-ąją.

Šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo nuo jų pradžios, o daugiausiai Arvydo Šikšniaus ir Miha Laporniko dėka po dviejų kėlinių turėjo 5 taškų persvarą – 44:39.

Po pertraukos lygi kova aikštėje tęsėsi, bet A. Šikšnius trečiojo kėlinio viduryje pataikė dvitaškį, M. Lapornikas pridėjo tritaškį ir pasvaliečiai atitrūko – 56:48.

Vis dėlto svečiai nesutriko ir trečiojo pabaigoje ir ketvirtojo kėlinio pradžioje laimėję atkarpą 13:0 perėmė rungtynių kontrolę – 68:61.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki vieno metimo (67:69), tačiau Paulius Valinskas mačą užbaigė 9 taškais paeiliui bei įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę.

„Pieno žvaigždes“ į priekį vedė A. Šikšniaus ir M. Laporniko duetas. Pirmasis šeimininkams per 35 minutes pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

M. Lapornikas per 37 minutes įmetė 21 tašką (2/2 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.) ir surinko 22 naudingumo balus.

Šioje dvikovoje „Pieno žvaigždėms“ dėl traumų negalėjo padėti Laimonas Kisielius ir Paulius Petrilevičius.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 22 (5/8 trit., 24 naud. bal.), Miha Lapornikas 21 (5/8 trit., 22 naud. bal.), Trevoras Thompsonas 12 (6/6 baud., 8 atk. kam., 18 naud. bal.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 24 (3/5 trit., 24 naud. bal.), Tomas Dimša ir Martynas Sajus (7 atk. kam.) po 13.