Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-7) „Betsafe-LKL“ pirmenybių antrąjį ratą pradėjo skaudžiausiu pralaimėjimu šį sezoną.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 64:108 (12:31, 9:27, 18:30, 25:20) nusileido Kauno „Žalgiriui“ (10-0).

Pasvaliečiai Lietuvos čempionams priešinosi tik pirmąsias keturias minutes, kai po Edgaro Lasenbergo tritaškio rezultatas buvo lygus (7:7), o po šio metimo „Žalgiris“ kėlinio atkarpą užbaigė 24:5 (31:12).

Antrajame ketvirtyje „Pieno žvaigždžių“ problemos nesibaigė – žalgiriečiai jį laimėjo 27:9 ir skirtumas tarp komandų perkopė 30 taškų ribą – 58:21.

Po pertraukos Lietuvos čempionai dar labiau padidino savo pranašumą ir privertė pasvaliečius patirti didžiausią pralaimėjimą šį sezoną – 64:108.

Naudingiausiai tarp G. Petrausko auklėtinių rungtyniavo Trevoras Thompsonas. Amerikietis aikštėje praleido 16 minučių ir per jas įmetė 12 taškų (4/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs E. Lasenbergs per 21 minutę pelnė 10 taškų (0/4 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 5 naudingumo balus.

Šioje dvikovoje „Pieno žvaigždėms“ dar nepadėjo naujokas Malcolmas Grantas, kuris į Pasvalį atvyks pirmadienį.

„Pieno žvaigždės“: Trevoras Thompsonas (8 atk. kam.) ir Johnas Gillonas (0/7 trit.) po 12, Edgars Lasenbergs 10, Paulius Petrilevičius 9.

„Žalgiris“: Zachas LeDay 21 (8/10 dvit., 31 naud. bal.), Paulius Jankūnas (24 naud. bal.) ir Martinas Gebenas po 12, Rokas Jokubaitis (23 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas ir Edgaras Ulanovas po 11.