Nuotr.: L.Šilkaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pirmajame etape antrą kartą įveikė „Telšius“ ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Šį sykį Gedimino Petrausko auklėtiniai NKL rungtyniaujančius varžovus namuose įveikė 80:69 (18:14, 25:17, 22:18, 15:18).

Pirmąsias rungtynes Žemaitijoje pasvaliečiai laimėjo 68:63. Ketvirtfinalio varžovas paaiškės vėliau.

Dvikovą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai (12:10), tačiau „Pieno žvaigždės“ netruko perimti iniciatyvą ir spurtavo 11:2 (21:14), o po dviejų ketvirčių jau turėjo dviženklį pranašumą – 43:31.

Po pertraukos šeimininkai surengė dar vieną spurtą (12:2) ir įgijo rekordinį pranašumą – 55:33.

Svečiams iš Žemaitijos ketvirtajame kėlinyje pavyko sumažinti atsilikimą (62:69), tačiau Dominyko Domarko dvitaškis ir Arvydo Šikšniaus tritaškis intrigą serijoje išsklaidė – 74:62.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Johnas Gillonas per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje pasvaliečiai vertėsi be kapitono Laimono Kisieliaus.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 15, Arvydas Šikšnius 14 (6/7 baud., 6 išpr. praž., 19 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 13, Trevoras Thompsonas (8 atk. kam.) ir Edgars Lasenbergs po 8.

„Telšiai“: Ignas Razutis ir Antanas Bertašius (11 atk. kam.) po 11, Mindaugas Stašys 10, Mindaugas Norkus ir Tomas Rimša po 9.