Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr.: „BasketNews.lt“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rungtynėse Panevėžyje su vietos „Lietkabeliu“ du kėlinius sužaidė lygiai, o vieną ketvirtį laimėjo, tačiau pralaimėjimą nulėmė nesėkminga atkarpa po pertraukos.

Pasvaliečiai trečiąjį kėlinį šeimininkams pralaimėjo 10:24, o būtent šią atkarpą po nesėkmės akcentavo „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas.

„Prastas trečiasis ketvirtis lėmė „Lietkabelio“ pergalę, – po pralaimėjimo sakė G. Petrauskas. – Pirmuosius du (kėlinius) tvarkėmės, ketvirtajame irgi bandėmė grįžinėti į rungtynes.

Trečiajame ketvirtyje padarėme per daug klaidų gynyboje ir jie sumetė 10 baudos metimų. Tai yra per didelė prabanga gynybinėse rungtynėse ir mes po to niekaip negalėjome sumažinti skirtumo.“

Pasvaliečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 30:43, tačiau G. Petrauskas tam turi paaiškinimą.

„Mes žaidėme be Pauliaus Petrilevičiaus, kuris yra pagrindinis žmogus, renkantis kamuolius. Nenoriu išskirti atkovotų kamuolių faktoriaus ir ne dėl to mes pralaimėjome“, – teigė „Pieno žvaigždžių“ vairininkas.

Reabilituotis pasvaliečiai bandys spalio 19-ąją, kai namuose priims Prienų „Cbet“.