Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-2) „Betsafe-LKL“ pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje po permainingos kovos 79:75 (21:13, 18:24, 18:23, 22:15) įveikė Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ (1-3) krepšininkus.

Trečiojo ketvirčio pradžia pasvaliečiams nieko blogo nežadėjo ir Trevoras Thompsonas padidino šeimininkų pranašumą iki septynių taškų (44:37), tačiau tuomet dzūkai spurtavo 19:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 56:46.

Vis dėlto G. Petrausko auklėtiniai neketino iškelti baltos vėliavos anksčiau laiko ir, likus trim minutėms iki mačo pabaigos, Johnas Gillonas po ilgos pertraukos išvedė pasvaliečius į priekį – 69:67.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Miha Lapornikas baudų metimais padidino „Pieno žvaigždžių“ persvarą iki keturių taškų (75:71), tačiau svečiai greitai atsakė dvitaškiu ir kitoje atakoje turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau suklydo, o pergalę pasvaliečiams įtvirtino J. Gillono ir Dominyko Domarko tikslūs baudų metimai.

M. Laporniko vedami pasvaliečiai rungtynių pradžioje pabėgo į priekį (18:8), o Sergejaus Pavlovo tolimas metimas su pirmojo ketvirčio pabaigos sirena leido šeimininkams užtikrintai pirmauti – 21:13.

Antrąjį ketvirtį „Pieno žvaigždės“ pradėjo S. Pavlovo ir Edgaro Lasenbergo tritaškiais (27:15), tačiau svečiai sugebėjo atsitiesti ir laimėjo atkarpą 13:2 (28:29), o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis pasvaliečiams pirmaujant 39:37.

Nugalėtojams po 21 tašką surinkę M. Lapornikas ir J. Gillonas buvo rezultatyviausi „Pieno žvaigždžių“ gretose.

Slovėnas per 32 minutes dar spėjo atkovoti 5 kamuolius, išprovokuoti 8 varžovų pražangas ir surinkti 28 naudingumo balus.

Tuo metu J. Gillonas per 31 minutę atliko 6 rezultatyvius perdavimus, realizavo visus 10 baudų metimų ir surinko 22 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas (4/4 dvit., 10/12 baud., 8 išpr. praž., 28 naud. bal.) ir Johnas Gillonas (10/10 baud., 6 rez. perd., 22 naud. bal.) po 21, Serhijus Pavlovas 14 (7 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 9 (2/10 trit.).

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas ir Loganas McLane'as po 14, Adrianas Bowie 12, Paulius Danisevičius 11.