Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezono namų atidarymo rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-2) sukūrė tikrą dramą ir susirinkusiems žiūrovams padovanojo pirmąją pergalę.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos 88:84 (19:34, 26:15, 14:18, 29:17) palaužė „Šiaulius“ (0-3) ir varžovus paliko be pergalių.

Beveik viso mačo metu besivejančių vaidmenyje buvę pasvaliečiai ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą ir, likus šiek tiek mažiau nei dviems minutėms iki mačo pabaigos, Johnas Gillonas baudų metimais sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 81:84.

Aukščiausią triukšmo lygį „Pieno žvaigždžių“ arena pasiekė likus 9 sekundėms iki mačo pabaigos, kai Miha Lapornikas su atakos laiko sirena smeigė tolimą metimą ir išvedė pasvaliečius į priekį – 86:84.

Lemiama šiauliečių ataka buvo nesėkminga, o M. Lapornikas įtvirtino komandos pergalę baudų metimais. Pasvaliečiai dvikovą užbaigė spurtu 17:0.

Rungtynes pasvaliečiai pradėjo vangiai ir pralaimėjo atkarpą 16:34, o antrojo ketvirčio pradžioje komandas jau skyrė 20 taškų – 24:44.

Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ sugebėjo sumažinti atsilikimą dar iki pertraukos, spurtavusios 17:2 – 41:46.

Trečiajame kėlinyje pasvaliečiai po M. Laporniko tritaškio sugebėjo trumpam išsiveržti į priekį (50:49), tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 0:12 ir „Šiauliai“ susigrąžino dviženklę persvarą – 61:50.

Rezultatyviausiai pasvaliečių ekipoje žaidęs J. Gillonas per 34 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 3/4 trit., 4/9 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Rungtynių herojumi tapęs M. Lapornikas per 31 minutę pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 23 (5/7 dvit., 3/4 trit., 4/9 baud., 6 rez. perd., 6 kld., 25 naud. bal.), Miha Lapornikas 20 (4/7 trit., 8 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 10.

„Šiauliai“: Kevinas Hardy, Aurimas Urbonas (6 rez. perd., 6 kld.) ir Benas Griciūnas po 14, Akeemas Wrightas 12, Antanas Udras 10.