Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (0-2) „Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezone išlieka be pergalių.

Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 47:81 (18:17, 11:28, 13:13, 5:23) pripažino Lietuvos čempionų Kauno „Žalgirio“ (2-0) pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo pasvaliečiai, kurie po Miha Laporniko tikslių baudos metimų įgijo šešių taškų persvarą (15:9), o pirmąjį ketvirtį laimėjo 18:17.

Varžovai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 18:0 (44:26) ir po dviejų ketvirčių užtikrintai pirmavo – 45:29.

„Pieno žvaigždės“ nepasidavė ir po M. Laporniko, Dominyko Domarko tritaškių bei Pauliaus Petrilevičiaus taškų su pražanga trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki vienženklio (38:47).

Vis dėlto arčiau pasvaliečiams priartėti nepavyko ir ketvirtajame kėlinyje pabėgę Lietuvos čempionai iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždžių“ ekipoje rungtyniavo P. Petrilevičius. Aukštaūgis per 17 minučių pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Rokas Jokubaitis 16, Lukas Lekavičius 10, Jockas Landale'as ir Zachas LeDay po 9.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (7/11 dvit.), Miha Lapornikas 10, Dominykas Domarkas 9.