Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (0-1) 2019-2020 m. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezono pergalingai pradėti nepavyko.

Gedimino Petrausko auklėtiniai Vilniuje 84:95 (17:24, 24:18, 18:28, 25:25) nusileido vietos „Ryto“ (1-0) krepšininkams.

Pirmąjį kėlinį pasvaliečiai pradėjo palaikydami šeimininkų tempą ir neleido jiems atitrūkti. Vis tik ketvirčio pabaigoje Deividas Sirvydis bei Eimantas Bendžius smeigė po tritaškį ir „Rytas“ įgijo 7 taškų pranašumą – 24:17.

Kaip bebūtų, antrajame kėlinyje Edgars Lasenbergs bei Miha Lapornikas taip pat atseikėjo po vieną tritaškį ir kaip mat grąžino „Pieno žvaigždes“ į rungtynes – 26:27. Sėkmingą pasvaliečių atkarpą pratęsė keturis taškus paeiliui pelnęs Johnas Gillonas, kuris ir persvėrė rezultatą – 31:30.

Pačioje kėlinio pabaigoje J. Gillonas sėkmingai prasiveržė krepšio link ir jau atrodė, kad pasvaliečiai po pirmosios mačo dalies bus priekyje, tačiau E. Bendžius pataikė tritaškį su sirena ir dar kartą persvėrė rezultatą „Ryto“ naudai (42:41).

Vis tik pasvaliečiai užstrigo trečiajame kėlinyje. Martynas Echodas surinko keturis taškus iš eilės, Mindaugas Girdžiūnas realizavo baudų metimus, kuris jau kitoje atakoje pataikė tritaškį ir svečių deficitas tapo dviženklis – 53:64.

Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždėms“ rungtynių eigos perlaužti nepavyko. Svečiai įpusėjus ketvirčiui buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio, bet E. Bendžius surinko 4 taškus paeiliui ir mačo baigtis tapo aiški (75:88).

Pasvaliečių gretose rezultatyviausiai žaidęs J. Gillonas pelnė 23 taškus (7/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 24 (4/4 dvit., 5/7 trit.), Evaldas Kairys 12 (6/6 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas ir Francisco Cruzas po 11.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 23 (7/10 dvit., 3/6 trit.), Paulius Petrilevičius (3/7 dvit.) ir Arvydas Šikšnius (2/4 trit.) po 12.